Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 квітня 2018 року
Сьогодні, 13 квітня 2018 року, на базі опорного освітнього закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» відбулися навчання на тему організації літньої оздоровчої кампанії 2018 року.
Захід відбувся під керівництвом заступника начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Олександра Ткачука, а участь взяли представники районної влади, об’єднаних територіальних громад.
Відтак, було наголошено, що на часі – оперативна організація подібних зустрічей задля забезпечення проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року на належному рівні. З цією метою фахівці надають методичну допомогу керівникам органів місцевої влади та структурних підрозділів з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак, його перший заступник Роман Кульцман, головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Любов Яремчук,
начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, представники ОТГ, відповідальні за  даний напрямок роботи, начальник Ковельського відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковельського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Оксана Яцина.
Віктор Козак окреслив здійснені заходи у рамках підготовки до цьогорічної оздоровчої кампанії, котра відбудеться у заплановані терміни. 
Роман Кульцман, у свою чергу, розповів про підготовку з цією метою позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оберіг».
У ході навчань, фахівці обласного профільного відомства надали ряд рекомендацій, аби літня оздоровча кампанія пройшла території Волині вдало.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація