Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 квітня 2018 року
8 квітня 2018 року виповнюється 100 років від дня створення Товариства Червоного Хреста України - найвпливовішої і найбільшої за чисельністю в країні громадської організації, основним завданням якої є сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері.
Товариство Червоного Хреста України виникло в квітні 1918 року з ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала благодійну медичну допомогу киянам. Взявши на себе з перших днів свого існування благородну місію турботи про здоров'я людей та їх благополуччя, Товариство визначило і реалізує такі пріоритетні напрямки діяльності: надання медичної, соціально-побутової, матеріальної та іншої допомоги одиноким малозабезпеченим ветеранам та інвалідам війни і праці, хворим громадянам похилого віку, дітям-сиротам, дітям вулиці, багатодітним сім'ям, потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій (у тому числі від аварії на Чорнобильській АЕС), мігрантам, біженцям, шукачам притулку, іншим верствам населення, які потребують соціальної підтримки; попередження торгівлі людьми; проведення  санітарно-просвітньої роботи, спрямованої на профілактику інфекційних  хвороб; немедичний догляд хворих на туберкульоз та СНІД. Протягом останніх 4 років Товариство працює в особливих умовах, що зумовлено анексією Криму та збройним конфліктом на сході країни. Вікова історія гуманітарної діяльності Товариства Червоного Хреста України наповнена милосердям, людяністю, співчуттям. Основоположні принципи міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, якими керується Товариство, забезпечують надання допомоги всім нужденним без дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями. Червоний Хрест розвиває волонтерський рух, поширює знання про міжнародне гуманітарне право, навчає населення навичкам надання першої допомоги, тощо.
З метою  подальшої популяризації  в суспільстві ідеалів доброти і милосердя,  привернення увагу громадськості  до гуманітарної діяльності Товариства Червоного Хреста України розпорядженням голови районної державної адміністрації «Про проведення в районі Всеукраїнського Місяця Червоного Хреста» затверджено   відповідний План заходів з проведення в районі Всеукраїнського Місяця Червоного Хреста, який нині відбувається на Ковельщини  і триватиме до  30 квітня поточного року.  В рамках проведення Всеукраїнського Місяця Червоного Хреста  в населених пунктах району відбудуться заходи відповідної тематики, що сприятимуть залученню до членства в Товаристві підприємств та організацій усіх форм власності з метою фінансування спільних гуманітарних програм.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація