Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 лютого 2018 року
Сьогодні, 13 лютого 2018 року, стартувала робота постійних комісій Ковельської районної ради з підготовки до чергової 19 сесії райради. Відтак, під керівництвом голови комісії -  депутата районної ради Георгія Корнієвського відбулось чергове засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи. В роботі комісії участь взяли 4 депутати – члени комісії, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло,  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови ради Олександр Пасенковський, керівник Ковельської місцевої прокуратури  Олександр Бабенков, начальник Ковельського відділу  поліції Головного управління національної поліції у Волинській області Іван Тусь, оперуповноважений Ковельського міжрайонного відділу СБУ у Волинській області Андрій Салій, окремі керівники та працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.
Першим депутати розглянути Публічний звіт про роботу Ковельської районної державної адміністрації, виконання делегованих Ковельською районною радою повноважень у 2017 році. Голова райдержадміністрації Віктор Козак, як це і передбачено чинним законодавством, презентував публічний звіт, широко проаналізувавши усі сфери діяльності райдержадміністрації та  основні показники соціально-економічного розвитку району у 2017 році. 
«Одне з найважливіших досягнень – це громадсько-політична стабільність у районі, порозуміння між владою і громадами, завдяки прозорій та відкритій діяльності районної державної адміністрації. Зазначений звіт – це привід для об’єктивного і конструктивного аналізу стану
справ у районі задля вироблення спільних конкретних шляхів удосконалення діяльності виконавчих структур у взаємодії з представницькими органами влади щодо підвищення рівня життєзабезпечення жителів району. Основні показники соціально-економічного розвитку району і ті справи, які нам з вами вдалося зробити протягом 2017 року, говорять про те, що дві тисячі сімнадцятий рік був складним, наповненим напруженою працею, але цікавим та результативним», - резюмував Віктор Теодосійович. За результатами волевиявлення депутатів комісія рекомендувала районній раді ухвалити проект рішення та публічний звіт в запропонованій редакції. 
Питання бюджетного характеру представляла начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, зокрема Світлана Семенівна ознайомила депутатів із основними напрямками розподілу  вільних залишків коштів  та детально поінформувала   про виконання районного бюджету за 2017 рік.
Блок  наступних питань  порядку денного засідання безпосередньо стосувався відання та компетенції
постійної комісії, зокрема: про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території району за 2017 рік; про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати  діяльності Ковельського відділу  поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  на території району за 2017 рік; звіт про виконання Комплексної програми протидії корупційним та терористичним  проявам  у Ковельському районі на 2016 – 2017 роки та ряд інших питань. 
За результатами розгляду усіх  питань  порядку денного комісії депутати ухвалили відповідні рішення.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація