Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 січня 2018 року
Від сьогодні  регулярно в облдержадміністрації будуть відбуватись засідання ради оборони Волинської області, як це практикувалось у минулому році. 
Сьогодні ж, 12  січня 2018 року, засідання відбулось у розширеному форматі під керівництвом голови облдержадміністрації, голови ради оборони області - Володимира Гунчика, за участі представників Волинського обласного військового комісаріату та представників органів державної виконавчої влади області. Учасником засідання від Ковельського району був перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, а у студії відеоселекторного зв’язку – Степан Топольський, керівник апарату райдержадміністрації, Олександр Пшава, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації та Василь Гарасимків, офіцер відділення комплектування Ковельського ОМВК. 
Про підсумки  виконання завдань вищого керівництва держави та Генерального штабу Збройних Сил України щодо комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом у 2017 році, показники і завдання із зазначених питань  на 2018 рік та про проблемні питання щодо забезпечення виконання в області  вимог чинного законодавства з питань призову громадян на строкову військову службу, пропозиції щодо їх вирішення у 2018 році учасникам ради оборони доповів  Роман Кулик, військовий комісар облвійськомату. 
У підсумку обговорення поданої інформації головуючий ради оборони   рекомендував мобілізувати зусилля  керівників органів виконавчої влади і представників військових структур аби змінити  якісно в позитивну сторону показники кожного міста та району щодо комплектування  військових частин кандидатами  на військову службу за контрактом та щодо призову громадян на строкову військову службу.
За результатами роботи  з усіх питань готуються рішення ради оброни області що згодом будуть спрямовані до їх виконавців.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату нрайдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація