Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 січня 2018 року
Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика в режимі відеоселекторного зв’язку відбулось чергове засідання Антикризового енергетичного штабу області, за участі членів штабу.
Від Ковельського району участь в засіданні брали: перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольский, начальник Ковельського територіального відділу реалізації ТОВ «Волиньгаз Збут» Тетяна Варич, працівники відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації.
Про стан проходження опалювального сезону в області доповів начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Пиріг. Андрій Степанович зазначив, що в області стабільно працює 869 котелень, які опалюють 48 лікарень та 1625 житлових будинків. В районах функціонують штаби оперативного реагування, тому значно зменшилась кількість скарг від громадян. Разом із тим, при погіршенні погодних умов у населених пунктах області працює від 39 до 45 одиниць спецтехніки. Окрім того, заготовлено 10 тисяч тонн піщано-соляної суміші, а із залишками минулого року запас становить 15,4 тис. тонн. Тож цього достатньо для завершення опалювального сезону.
«Напередодні новорічно-різдвяних свят направили листи в міста обласного значення та райдержадміністрації з проханням оперативно реагувати в ці дні на будь-які надзвичайні ситуації, створити додаткові чергові бригади. Відповідні листи також направили в енергопостачальні та житлово-комунальні організації. В цілому свята минули без проблем,» – повідомив Андрій Степанович.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив, що за прогнозами синоптиків відбудеться зниження температури повітря до – 10°С, а також хуртовини.
- Тож вже сьогодні слід активно готуватися до погіршення погодних умов, аби це не стало несподіванкою для працівників комунальних служб, – наголосив Володимир Петрович.
Традиційно в ході засідання директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук та комерційний директор  ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз доповіли про стан розрахунків споживачів області за спожиті послуги та вжиті заходи щодо погашення в повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості  за спожитий природний газ, а комерційний директор ПАТ «Волиньобленерго» Дмитро Іванов – щодо розрахунків  за спожиту електроенергію.
Усі доповідачі акцентували увагу на проблемі повернення державою розрахунків по пільгах та субсидіях за спожиті енергоносії жителями області.
За результатами опрацьованих питань готуються відповідні рішення Антикризового енергетичного штабу, що згодом будуть прийняті до виконання відповідними владними структурами.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація