Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 грудня 2017 року
Сьогодні, 7 грудня 2017 року, як і було анонсовано, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів чергову робочу нараду   із головними розпорядниками бюджетних коштів з питань формування районного бюджету на 2018 рік. Серед учасників наради - головний консультант – інспектор Головного департаменту  регіональної та
кадрової політики Адміністрації Президента України Віктор Ткаченко, який з рамках робочого візиту на Волинь сьогодні працює у Ковельській райдержадміністрації. 
 
В ході роботи начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Карпюк нагадала про основні підходи та особливості формування бюджетів на 2018 рік, зазначивши, що на сьогодні суттєвих змін у законодавстві стосовно джерел 
формування дохідної частини місцевих бюджетів не відбулося. Обговорено основні показники формування видаткової частини районного бюджету, спрямованої на утримання бюджетної сфери у 2018 році в розрізі галузей.
 
Учасниками наради були озвучені напрацювання відповідного контенту, які ляжуть в основу проекту рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік».
 
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату  райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація