Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 грудня 2017 року
6 грудня у  Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи, метою якого було сформувати позитивне ставлення безробітних осіб до участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру, розкрити переваги тимчасової зайнятості.
Залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблем зайнятості. Під час таких робіт безробітні, відчуваючи свою потрібність, отримують стимул до більш активного пошуку роботи.
На семінарі детально була надана інформація про поняття «громадські роботи» та «тимчасові роботи», види громадських робіт, джерела фінансування громадських робіт, умови оплати праці осіб, зайнятих на громадських роботах.
Усі присутні отримали інформацію щодо можливостей участі в громадських роботах у місті Ковелі та Ковельському районі за рахунок коштів роботодавців.
Слухачі погодились, що участь у громадських роботах – це взаємовигідна співпраця державної служби зайнятості з підприємствами, установами, організаціями.
На сьогодні погоджено договори на організацію і проведення громадських робіт між центром зайнятості та: ТзОВ «Укрдорс», ТзОВ КП «Верес», Ковельське ШБУ 63, МПП Фірма «Аліса», ТОВ «Кодет» Поворська ОТГ, Колодяженська ОТГ та Дубівська ОТГ.
Як результат, троє осіб зацікавилися даними пропозиціями.
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація