Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 грудня 2017 року
Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
ветерани галузі, депутати місцевих рад, лідери територіальних громад!
Щиро вітаємо усіх з Днем місцевого самоврядування!
Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Сьогодні громадянське суспільство, представники територіальних громад та органи державної влади разом упевнено прямують до розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування європейського зразка. Незважаючи на військові події на Сході, в країні успішно реалізуються заходи з децентралізації влади. Відтак, на Ковельщині відбулось становлення  шести об’єднаних територіальних громад, які демонструють вагомі здобутки завдяки фінансовій спроможності, розширенню власних повноважень, підвищенню рівня залученості громадськості до розв’язання проблем місцевого значення. Віримо, що громади, які утворились  у результаті втілення в життя ідей реформи, будуть основою міцної та процвітаючої України. Попереду на нас очікують поглиблення галузевої децентралізації, розвиток місцевої інфраструктури, покращення надання якісних послуг населенню та підвищення його добробуту.
Тож висловлюємо щиру вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. 
Теплі і щирі слова привітань адресуємо ветеранам місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо Ваш вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування району, неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.
Бажаємо Всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра в щасливе майбутнє рідного краю та України додає сили і наснаги! 

З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація