Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 листопада 2017 року
З метою просвітницької роботи серед населення з питань дотримання законодавства про охорону дитинства та попередження правопорушень начальник служби у справах дітей Ковельської райдержадміністрації Сергій Ілюшик спільно із старшим інспектором сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрієм Кузьмуком та провідним фахівцем із соціальної роботи відділу  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Тетяною Поремчук виступили на батьківських зборах у загальноосвітній школі I-II ступенів с. Дроздні, що відбулись 13 листопада 2017 року.

Кожен маленький громадянин має право на щасливе та повноцінне дитинство, а  його
забезпечення – не лише моральний, а й правовий обов’язок тих дорослих, що обзавелися чадом. Прикро, що не всі це розуміють або ж ставлять власні інтереси вище інтересів дітей. Інформування батьків – важлива складова в роботі профільних відомств, адже окремих можна спонукати до виконання власних обов’язків (подекуди – елементарних) лише за допомогою букви закону. 
 
Безперечно, повна відповідальність за дитячу злочинність – на батьківських плечах, тож 
вести діалог, першочергово, варто із ними: намагатися попередити причину, щоби потім не боротися з наслідками. Саме це і намагалися під час зустрічі донести присутні посадовці, котрі прибули на запрошення адміністрації школи. Також мовилося і про конкретну юридичну відповідальність, котра настає у разі невиконання або неналежного виконання батьками своїх обов’язків.
 
Бесіда видалася конструктивною, тож, і педагоги, і представники відповідних служб надіються, що її результат буде таким же.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація