Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 листопада 2017 року
Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Козлиничі святкувала ювілей

13 листопада велике свято в селі Козлиничі. Школа відзначає 25-річчя – дату молоду і водночас мудру, підтверджуючи, що її біографія складається не просто з років, які прожито. Вона складається з літ, днів, які запам’яталися  утвердженням зрілості закладу освітніми надбаннями, моральною атмосферою. Школа завжди була  і повинна бути центром культури, освіти, інтелігентності та авторитетом на селі.


В цей день школа мала особливо святковий вигляд: розвішані яскраві кульки, фотографії з життя учнів минулих років, святково вбрана актова зала. І, навіть, похмура погода не завадила святковому настрою всіх присутніх. До уваги гостей було представлено презентацію стінгазет «Рідній школі 25», святковий концерт учнів школи.
 
На ювілей навчального закладу організатори запросили чимало гостей – місцеві жителі, учні, випускники школи різних років, вчителі-пенсіонери, вчителі, які розпочинали свою трудову діяльність, спонсори та меценати, представники виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування та багато інших.

Ведучі свята коротко розповіли присутнім про історію становлення школи та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу за 25 років. Зокрема, зазначили, що збудована і відкрита школа - у 1992 році. На сьогоднішній день тут навчається 87 дітей та працює 20 педагогічних працівників.
 
Під час заходу голова райдержадміністрації Віктор Козак теплими словами привітав школу зі святом та подякував усім, хто починав нелегкий шлях становлення навчального закладу та нині у ній працює. Віктор Теодосійович побажав миру в країні, розвитку територіальній громаді й навчальному закладу безпосередньо, а також перемог в учнівських олімпіадах і конкурсах, миру, щастя, благополуччя, процвітання школі.

До вітань приєднався і голова районної ради Андрій Броїло, побажавши всім міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що школа буде процвітати.
Користуючись нагодою, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло нагородили педколектив ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Козлиничі грамотою Ковельської райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну, творчу працю, досягнуті успіхи у справі навчання, виховання дітей і учнівської молоді  Ковельщини та з нагоди ювілейної дати – 25-річчя навчального закладу.

Вітання на адресу навчального закладу лунали із вуст сільського голови Поворської об’єднаної громади Сергія Семенюка, директора СТзОВ «Заповіт» Андрія Кур’яна, колишнього директора школи Костянтина Урдюка, директора школи – Ольги Ковальчук, депутатів обласної, районної та сільських рад, вчителів - ветеранів праці,   випускників школи.

Гості зазначили, що школа молодіє від усмішок дітей, творчості вчителів. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав. Школа розвивається, міцніє, здобуває авторитет. Впевнено крокує в майбутнє, завдячуючи органам влади, спонсорам, випускникам закладу.

Згодом на слайдах в особах долі конкретних людей ожила історія цього навчального закладу. І ніхто в залі не таїв своїх щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть самих себе.
Згадуючи шлях Козлиничівської школи, присутні також вшанували хвилиною мовчання вчителів, що відійшли у вічність, але розбудовували в школі навчально-виховний процес.

Свято тривало більше 3 годин, та час пролетів непомітно. Багато подарунків отримав колектив школи від районної, місцевої влади,  випускників та спонсорів.
Після свята усі розглядали стенди, затримуючись біля фотографій, впізнавали, ділились враженнями. Відвідали класи, сіли за парти, згадали друзів, непомітно витираючи сльози та ховаючи їх за посмішками, пригадували шкільні витівки, безпечну молодість, дивувались плинності часу. Адже 25 років для людини – це океан емоцій, що сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, внуків, правнуків… Панувала надзвичайно тепла та щира атмосфера.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація