Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 листопада 2017 року
У наш час значної актуальності набрала тема гендерної нерівності, найбільше вона виявляється у сфері праці. Так, гендерні відмінності на робочому місці є досить значущими. Це можна бачити не тільки в структурі зайнятості – чоловіки та жінки мають неоднакову роботу, але й в межах однієї професії – чоловіки займають більше управлінських та вищих посад. Гендерна нерівність спостерігається також при розгляді рівня заробітної плати в межах однієї професії.
 
Так, 13 листопада 2017 року,  у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань. До уваги присутніх були запропоновані на розгляд принципи рівності трудових прав жінок і чоловіків закріплений також і в КЗпП. Статтями 21 та 22 КЗпП встановлено, що Україна забезпечує рівність трудових прав усіх громадян, зокрема, незалежно від статі, і не допускається будь-яке пряме або непряме обмеження прав чи встановлення прямих або непрямих переваг під час укладення, зміни, припинення трудового договору залежно від статі; деякі аспекти Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», який набув чинності з 1 січня 2006 року.  Також інші спеціальні законодавчі акти, які регулюють трудові відносини і містять відповідні правові норми, котрі мають забезпечувати рівність трудових прав жінок і чоловіків.
 
Завдяки проведеному семінару з гендерних  питань одна особа погодилася на професійне навчання, ще дві зацікавилися роботами тимчасового характеру.
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація