Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 листопада 2017 року
Про стан справ  у Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод» та щодо проведення ремонтних робіт автомобільних доріг області 13 листопада 2017 року говорили на оперативній нараді у голови облдержадміністрації. За посередництвом відеозв’язку учасниками наради від Ковельського району були голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, в. о. начальника  Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Ігор Костюк.
 
На початку роботи голова облдержадміністрації окреслив спектр питань, які на сьогоднішній день є пріоритетними в діяльності  структурних підрозділів органів виконавчої влади області. Потому Володимир Петрович поінформував присутніх про результати  своєї робочої поїздки у м. Київ, зокрема, про тематику та результати   візитів до міністерств та відомств. 
 
Потому, начальник Головного управління  Держпродспоживслужби в області Богдан
Лозинський розповів про стан виконання заходів, затверджених рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та  щодо стану справ безпосередньо на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод». Відтак, виконання  основних заходи з ліквідації наслідків багаторічної діяльності Укрветсанзаводу, реалізація котрих була запланована   до кінця року,  в силу об’єктивних причин гальмується.
 
Щодо проведення ремонтних робіт автомобільних доріг області, то заступник  директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк повідомив, що станом на 1 січня 2017 року загальна мережа автомобільних доріг загального користування області становить 6095,3 км. В тому числі 4390,6 – дороги місцевого значення, з них: 2107,5 км – це обласні дороги, а 2992,1 км – дороги районного значення. Окрім того, на Волині налічується більше 8 тис. км доріг комунальної власності.  На будівництво, ремонт та утримання автошляхів краю спрямували 1 млрд. 477,46 млн. грн. Зокрема, із Державного бюджету – 280,1 млн. грн., з яких вже  освоєно 255,2 млн. грн. Окрім того, за рахунок кредитних коштів – 56,3 млн. грн., виконано робіт на суму 17,2 млн. грн.
 
Щодо ремонту доріг в Ковельському районі, то  ремонтні роботи виконані  стовідсотково на 22 об’єктах дорожнього господарства, з них 2 об’єкти – капітальний ремонт, решта поточний дрібний ремонт.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація