Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 жовтня 2017 року
ВЕЛИКА МЕТА МАЛЕНЬКОЇ ГРОМАДИ
Колодяжненська громада розпочала стратегічне планування
11 жовтня 2017 року відбулось перше засідання робочої групи з питань побудови стратегії Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. 
У засіданні взяв участь експерт регіонального розвитку – Петро Павлович Гоцалюк, який надав безліч цінних порад, які необхідно врахувати при написанні стратегії. Експерт переконаний, що стратегія необхідна для того, щоб гуртувати громаду. На його думку, це стане ефективним інструментом для розвитку громади, адже саме громада має вибрати приорітетні напрямки і працювати над ними.
Стратегія розвитку громади – це добре продуманий довгостроковий план дій, який громада буде реалізовувати впродовж запланованого періоду. Вона повинна бути спрямована на формування сприятливого середовища для розвитку підприємницького сектору, залучення інвестицій, забезпечення соціальних потреб населення, підвищення рівня його життя.
На засіданні було розроблено анкетування, яке згодом буде проведено серед жителів громади для визначення громадської думки щодо основних пріоритетів їх розвитку. 
Ми хочемо показати, що стратегія розвитку полягає не тільки в тому, щоб залатати дорогу чи поміняти вікна. Звичайно, це потрібно робити, але ці речі не просувають громаду вперед, вони не забезпечують ефективного розвитку.
У сучасному розумінні стратегія розвитку повинна: 
містити ясні цілі, досягнення яких є вирішальним для загального результату місцевого розвитку;
підтримувати громадську ініціативу;
зосереджувати головні зусилля в потрібний час у потрібному місці;
передбачати таку гнучкість поведінки, щоб використовувати мінімум ресурсів для досягнення максимального результату;
визначати скоординоване керівництво;
окреслювати коректний порядок дій;
забезпечувати гарантовані ресурси.
Сподіваємося втілити подані критерії і в нашому стратегічному плані. У процесі побудови стратегії ми хочемо мислити нестандартно, щоб вийти за рамки місцевого сприйняття, щоб знайти ті ідеї, які можна було б впроваджувати не тільки в громаді, але й далеко за її межами. А досягти цього можна лише спільними зусиллями апарату ради, представників бізнесу ну і звичайно ж, жителів громади. Стратегічне планування буде дієвим та ефективним лише в тому випадку, якщо до процесу його розробки активно долучаться представники громади, 
Лише сформувавши громадьське бачення основних приорітетів розвитку на підвідомчій території та продумавши основні напрямки досягнення поставлених цілей ми зможемо досягти розвитку, забезпечити стабільність та добробут нашої громади  в цілому.
 
Виконавчий комітет Колодяжненської сільської ради

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація