Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 жовтня 2017 року
В ході роботи комісії ТЕБ та НС під час навчань відпрацьовані дії з ліквідації надзвичайних ситуацій

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, який є заступником голови районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ковельського району, пройшло штабне тренування.
Штабне тренування з органами управління ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Ковельського району проведено згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 11 вересня 2017 року №454 та  Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік.
Під час засідання комісії обговорено дії органів управління територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ при штормовому попередженні: сильні опади у вигляді дощу, грози, шквалисте посилення північно-західного вітру до 25-30 м/с.
В ході тренувань опрацьовано питання щодо організації роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій усіх рівнів та порядок їх взаємодії з комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; підготовки персоналу, техніки, оснащення та пунктів управління до виконання завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій; оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб᾿єктів господарювання, населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та інформування у сфері цивільного захисту.
Окремо розглянуто питання з проведення взаємодії органів управління ланки під час виконання спільних завдань із ліквідації наслідків НС, зокрема, обміну  районними службами інформацією про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, проведення спільних заходів з виконання аварійно-рятувальних та інших робіт.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман підкреслив важливість цього навчання, пояснивши присутнім, що проведення такого навчання є нагальною необхідністю, бо від знання теорії залежить ефективність дій на практиці.
Мети тренування було досягнуто. Під час підбиття підсумків штабного тренування відзначено, що керівники районних служб цивільного захисту району діяли організовано та впевнено.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація