Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 серпня 2017 року
Легальна зайнятість сьогодні – впевненість у завтрашньому дні
 
Легальна зайнятість гарантує громадянам України соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі втрати працездатності, безробіття, а також у старості та в інших випадках, передбачених законодавством.
Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законному полі. Але є й такі, які намагаються отримати більший прибуток, ухиляючись від сплати податків та використовуючи найману працю без належного оформлення трудових відносин.
З метою контролю за провадженням господарюючими суб’єктами їхньої діяльності, відповідно до вимог чинного законодавства у Ковелі та Ковельському районі працюють робочі групи з легалізації тіньових доходів. Зокрема, 9 та 10 серпня фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у обстеженні умов праці найманих працівників міською та районною робочою групою.
Для подолання таких негативних явищ, як «тіньова зайнятість» та  заробітна плата «в конвертах», членами робочої групи проведена широкомасштабна роз’яснювальна робота про переваги законного працевлаштування та вимог чинного законодавства стосовно узаконення роботодавцями трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Ефективна робота вищезазначених комісій сприяє надходженню коштів до бюджету, підвищенню соціальних гарантій і життєвого рівня населення, зниженню соціальної напруги в суспільстві шляхом врегулювання належним чином трудових відносин між суб’єктами господарювання та найманими працівниками. Найважливішим результатом роботи груп з легалізації тіньових доходів є підвищення соціальної свідомості як суб’єктів господарської діяльності, так і самих найманих працівників.
Адже сьогоднішня легальна заробітна плата – це і виплата лікарняних та всіх видів допомог, і можливість санаторно-курортного оздоровлення, і відпустки, а найважливіше – це завтрашня легальна і достойна пенсія!
Ковельський міськрайонний центр зайнятості
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація