Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 серпня 2017 року
Працівники ветеринарної медицини відзначили професійне свято

Напередодні професійного свята працівників ветеринарної медицини, який в державі відзначається 11 серпня, у п’ятницю в приміщенні Ковельського міськрайонного управління Держпродспоживслужби відбулись урочисті збори представників цієї професії.
Привітати ветеринарних лікарів, фельдшерів, ветеранів галузі завітали перший заступник голови  райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло.
Вітаючи спеціалістів ветеринарної медицини району, Роман Ярославович та Андрій Петрович відзначили, що ветеринарію обирають лише за покликанням, і ця професія є однією з найгуманніших і найвідповідальніших. Саме від кваліфікації, сумлінного ставлення до службових обов’язків, дисципліни і самовідданості працівників цієї сфери залежить епізоотична стабільність, продовольча безпека, а отже здоров’я людей і стан навколишнього середовища. Вони побажали фахівцям цієї сфери міцного здоров’я, родинного тепла, злагоди і достатку, невичерпної енергії та нових професійних досягнень.
До щирих та теплих слів вітань з нагоди професійного свята приєднався й начальник Ковельського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Король, який зазначив, що ветеринарна служба району виконує поставлені завдання, забезпечує епізоотичне благополуччя району, ветеринарний та санітарний контроль та подякував колективу за важливу і відповідальну працю.
За високий професіоналізм, вагомі  досягнення у праці, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини кращі представники галузі були відзначені грамотами та подяками районної влади.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація