Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 серпня 2017 року
Відзначили кращих будівельників Ковельщини з їх професійним святом

Напередодні відзначення професійного свята - Дня будівельника перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло привітали працівників будівельних та підрядних організацій Ковельщини.
Багато теплих слів прозвучала на адресу працівників цієї нелегкої професії - будівельника.
«Сьогодні не треба переконувати в тому, що ваша наполеглива, невтомна і важка праця слугує як району, так і всій Українській державі. Тож дякую вам за невтомну працю і за відданість обраній справі. Доброго вам здоров’я, мирного неба над головою, благополуччя, щедрот і затишку вашим сім’ям і родинам. Радості та натхнення від праці», - зазначив  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.
З нагоди свята кращих працівників нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.
За сумлінну, високопрофесійну  працю, вагомий внесок  у будівництво, реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури Ковельщини, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята –Дня будівельника нагороджено бригадира штукатурів КП «Ковельбуд» Надію Книшук, газоелектрозварювальника ПП «Сантехбуд-К» Петра Журавля, електромонтажника дочірнього підприємства «Ковельсвітло» ЗАТ «Енерго» Сергія Тишика,  плиточника-лицювальника, маляр-штукатура ПП «Златомир» Володимира Гладишука, маляра-штукатура ТзОВ «Будова» Олександра Кулика.
Будівельники подякували посадовцям за увагу та визнання та продовжили святкування у неофіційній атмосфері – у своїх колективах.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація