Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 серпня 2017 року
В полі зору – дотримання законодавства про працю

10 серпня в приміщенні  Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців з питань дотримання законодавства про працю за участю Управління Держпраці у Волинській області. До семінару охоче  долучилися  27 представників малого та середнього бізнесу.
Розпочав  захід директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак, який окреслив коло питань, які винесені на обговорення, акцентував увагу на основних завданнях  служби зайнятості та  практичних аспекти реалізації Закону України «Про зайнятість населення».
Очільник центру зайнятості окремо зупинився на перспективах та проблемах ринку праці,  зокрема відтоку робочої сили за кордон.
- Аналізуючи  ситуацію на ринку праці , що складається на сьогоднішній день маємо  втрати освічених і кваліфікованих фахівців – говорить Ігор Приймак  -  Це насамперед   втрата для країни, тому що Україна вкладає кошти в освіту тих осіб, які застосовують свої навички та знання деінде та чимала втрата для роботодавця. Стримати цей процес можливо, лише за умов виплати достойної заробітної плати та ведення соціально відповідального бізнесу дотримуючись законодавства про працю - зауважив директор центру зайнятості присутнім.
Продовжила підняту тему, Наталія Ганя,  заступника  начальника відділу з   питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, яка  детально проаналізувала  чинне законодавство за умов використання роботодавцями праці найманих працівників, а також порядок  здійснення державного контролю за його  додержанням. Окремо зупинилась на законодавчих змінах, понятті «мінімальні гарантії в оплаті праці» та видах відповідальності за виявлені порушення.
Учасники навчання дізналися від Наталії Гані, що таке інспекційне відвідування та невиїзне інспектування, їх поняття та порядок їх проведення. Також присутні почули про ймовірні  наслідки пов’язані  з порушенням законодавства про працю та можливість проведення аналізу стану його дотримання на підприємстві з подальшим  отримання рекомендацій , яке проводиться за письмовою заявою роботодавця інспектором праці та багато іншого.
В свою чергу, послуги служби зайнятості роботодавцям, переваги та ефективність від співпраці наглядно охарактеризувала  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Семенюк, детально зупинившись на шляхах укомплектування вакансій, організації професійного навчання на замовлення роботодавців, організації робіт тимчасового характеру, розслідуванні страхових випадків та стимулюванні роботодавців на створення нових робочих місць.
Завершальним етап бліц - навчання став конструктивний діалог у формі «запитання – відповіді»   та наданні індивідуальних консультацій,  в ході чого Ігор Приймак підсумував висвітлену інформацію і  запевнив, що служба зайнятості й наділі працюватиме в допомогу працедавцю ,  завжди відкрита і готова до діалогу задля вирішення всіх найгостріших питань зайнятості.  
Ковельський МРЦЗ
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація