Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 серпня 2017 року
Як працює для жителів Ковельщини програма монетизації субсидій

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбувається на підставі заяви громадянина.
Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено монетизувати залишки невикористаних субсидій на оплату опалення (в обсягах до 100 куб. м природного газу та 150 кВт•г електроенергії), що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.
Кошти перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.
Громадянам, які економно використовували  природний газ та електроенергію для опалення в опалювальний період 2016-2017 років, для отримання коштів необхідно терміново до 1 вересня подати заяву в управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації (для жителів територіальних громад до селищних та сільських рад), на підставі якої буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Звертаємо увагу, що інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, а також в управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації.
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація