Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
19 травня 2017 року
Всеукраїнські фінальні змагання першості всеукраїнського спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України з футзалу
 
Жіночий футбол на сьогодні – один із найпопулярніших видів спорту в багатьох країнах світу. Мало хто знає, але для того, аби сьогодні жінка могла вільно грати у футбол, потрібно було чекати довгі століття заборон та переслідувань. Умовний відлік появи жіночого футболу можна почати із китайської фрески, вік якої понад 2 тисячі років. На фресці зображена древня китайська гра, яку грали жінки - «цу цзюй», що в перекладі означає «штовхати м'яч». В часи Середньовіччя, коли релігійні догми та стереотипи були як ніколи жорстокими по відношенню до жінки , ні про які жіночі футбольні зустрічі мови не могло бути. Втім, починаючи з XVII сторіччя у Європі жінки значно активізувалися і навіть провели свої перші поєдинки. Але Батьківщиною жіночого футболу і донині прийнято вважати Англію. Саме там у 1895 році був створений перший жіночий футбольний клуб - «Брітіш Леді Футбол Клаб». Слід зауважити, що жіночий футбол був не просто популярний, він був шалено популярний.
На сьогодні в Україні жіночий футбол розвинутий не так маштабно, як чоловічий. Відрадно, що на теренах Ковельщини цей вид жіночого спорту набув неабиякого розмаху, наші дівчата демонструють майстерну гру та чудові результати. Підтвердженням цих слів є Всеукраїнські фінальні змагання першості всеукраїнського спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України з футзалу  серед команд дівчат 2002/2003 років народження, що відбулись з  4 по 8 травня в селищі Ворохта Івано-Франківської області. В змаганнях прийняли участь   5 команд-переможниць зональних змагань. Волинь  представляла команда «Ковельчанка» Ковельського району (тренери - Володимир Чубара, Микола Гринь та Тетяна Даценко). Наші дівчата поступились лише переможцям змагань та стали срібними призерками першості. Отже, результати всеукраїнських змагань такі:
1 місце –  «Багіра» м. Красний Лиман, Донецька область;
2 місце –  «Ковельчанка» Ковельський район, Волинська область;
3 місце –  «Таврія» Херсонська область;
4 місце – «Лідер» м. Кобеляки, Полтавська область;
5 місце – «Колос» м. Городянка, Івано-Франківська область.
Срібні медалі, кубки та дипломи першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу  на Ковельщину привезли юні футзалістки : Боймук Дарія, Безека Софія, Хомук Лілія, Климович Віра, Попіка Маряна, Ілюшик Софія, Калитюк Наталія, Анакіна Ліза, Черкасова Богдана, Красько Дарія, Тищук Валерія, Гринь Анастасія. 
Ці дівчата – спортивна гордість Ковельщини! Вітаємо їх, бажаємо наснаги, бажання грати в футбол, міцного здоров’я, цікавих ігор і впевнених перемог!

Служба у справах молоді та спорту
райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація