Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
21 квітня 2017 року
Управління регіонального розвитку інформує

27 квітня 2017 року у великому залі Одеської національної академії зв’язку ім. О.Попова (м. Одеса, вул. Ковальська, 1) відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».
На Форумі розглядатимуться питання про роль Уряду, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій у проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні, необхідність удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу, створення умов для залучення інвестицій.
Представники бізнесу обговорять проблеми використання сучасних технологій, а саме: мобільного зв’язку, смарт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа. Ознайомляться з сучасними цифровими інструментами для трансформації бізнесу, перспективами мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернету і мобільного банкінгу, системами захисту та безпеки цифрового бізнесу.

З 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. Уряд Албанії офіційно затвердив зазначені дати як Дні України в Албанії. В рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії.
За результатами попередньої роботи ТПП України та Донецької ТПП встановлено, що албанські бізнесмени дуже зацікавлені в прямих контактах з українськими виробниками соняшникової олії, борошна, зерна, цибулі, волоських горіхів та інших продуктів харчової переробки. Крім того, є зацікавленість в імпорті української сільськогосподарської техніки та машинобудівної продукції.

2 – 5 травня 2017 року у м.Кабул (Афганістан) в Палаці «Уранус» відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afghan Plast Expo».
Мета виставки – налагодження та започаткування співробітництва представників Волинської області з афганською стороною, долучення міжнародних інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, покращення технологій виробництва, якості товарів та міжнародного маркетингу афганської продукції.

30 травня – 2 червня 2017 року у м.Ташкент (Узбекистан) в Центральному павільйоні Національної виставкової компанії «Узекспоцентр» відбудеться ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарка сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Expo-2017».
Організатор заходу – Міністерство зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, ТПП Республіки Узбекистан.
У ході виставки будуть представлені наступні тематичні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м’яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство.
Мета виставки – започаткування співробітництва між представниками Волинської області та Узбекистану, просимо поширити зазначену інформацію серед профільних вітчизняних підприємств.

18 – 22 серпня 2017 року відбудеться 86-й Міжнародний Ізмірський ярмарок у м.Ізмір (Туреччина).
На ярмарці презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Подія дає унікальні можливості створити синергетичну основу для представлення галузі енергетики з усього світу. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №917-р «Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки, яка відбудеться з 10 червня по 10 вересня 2017 р. у м.Астані (Республіка Казахстан).

9 березня 2017 року Президент України підписав Закон України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентноспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, який 22 лютого 2017 року був прийнятий Верховною Радою України.
Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.
Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 71740, 71703, 71743.

Управління регіонального розвитку
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація