Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 квітня 2017 року
Школу  у  Колодяжному  буде  реконструйовано.
Нещодавно голова райдержадміністрації Віктор Козак побував з робочою поїздкою в Колодяжненській сільській раді, де спільно з представниками місцевого самоврядування, директором школи обговорили можливість добудови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжного.
Зараз у Колодяжненській загальноосвітній школі навчається  більше ста учнів. І вони, на жаль, не мають належного місця для проведення ні спортивних заходів, ні уроків фізкультури, ні урочистих подій. За спортзал та актову залу їм зараз служить  фойє школи. Наші діти заслуговують найкращих умов. 
Тому районною владою була зосереджена увага на зверненні депутата районної ради Володимира Хоміка з приводу добудови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжного, щоб подарувати учням нові приміщення, облаштовані за сучасними стандартами. Спортзал матиме нові роздягальні, душові та спеціальний інвентар. 
На замовлення відділу освіти Ковельської райдержадміністрації підприємством "Ковелькомунпроект"  розроблена проектно-кошторисна документація  "Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  по вул. Шкільна в с. Колодяжне". 
Запроектована будівля в конструктивному відношенні являє собою двоповерхову цегляну споруду із залізобетонним перекриттям та дерев'яними елементами покриття, розміри будівлі в осях 17,55 х 32,84 м. У вищезгаданій проектній будівлі передбачається  спортивний зал, шість навчальних класів та допоміжні приміщення, загальною площею 839,60 кв. м. Орієнтовна вартість будівництва складає понад 10 млн. грн. 
Перебуваючи на теренах Ковельщини, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підтримав ідею районної влади.  Маємо яскравий приклад залучення коштів Дубівською сільською радою на початок будівництва навчальних приміщень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вербки, яке в подальшому було підтримано Державним фондом регіонального розвитку. Аналогічний алгоритм дій буде здійснено при реконструкції  Колодяжненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На співфінансування  вищезгаданого об'єкта Колодяжненською сільською радою передбачено виділити кошти в сумі   близько мільйона гривень.
Віктор Козак зазначив, що  зреалізований проект підніме авторитет  сільської громади та дасть можливість покращити навчально-виховний процес у школі. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація