Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 квітня 2017 року
І знову про наболіле: злочинність серед неповнолітніх, дитячий алкоголізм, Інтернет, як загроза життю дітей.
Небезпечними  явищами у суспільстві є злочинність неповнолітніх, дитячий алкоголізм та жорстокість дітей. Основними причинами вчинення злочинів неповнолітніми, алкоголізму і жорстокості  є відсутність батьківського нагляду, недостатній виховний вплив з їх боку, скрутне матеріальне становище батьків, тощо. Економічно нестабільна ситуація в країні зумовила зростання злочинності проти власності, в тому числі й серед неповнолітніх.
Відповідно до Закону України   «Про органи і служби у справах дітей  та спеціальні установи
для дітей» на служби у справах дітей покладені координуючі та контролюючі функції з питань забезпечення прав і законних інтересів неповнолітніх, запобігання  вчиненню ними правопорушень. Така робота в Ковельському районі здійснюється  службою у справах дітей  райдержадміністрації, яку очолює Сергій Ілюшик.
Так, днями продовжився цикл  семінарів для учнів загальноосвітніх закладів району, тематика яких включає в себе питання злочинності серед неповнолітніх, кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень, запобігання випадкам жорстокого поводження дітей, дитячого алкоголізму та про інтернет - ігри «Синій 
Кит», «Море Китів», «Тихий дім», «Розбуди мене о 04.20», які несуть загрозу їх життю.  Цього разу семінар відбувся на базі навчальних закладів села Тойтук та Дубове, за участі начальника служби у справах дітей Сергія Ілюшика, головного спеціаліста служби Лідії Шульгач та старшого інспектора  Ковельського відділу поліції Юрія Кузьмука. Форма роботи з учнями була побудована таким чином, що діти мали змогу вільно спілкуватись з працівниками служби у справах дітей, не соромлячись ставили запитання, спільно шукали вирішення тих чи інших проблем дитячого середовища. 
А в підсумку, хочеться в котре наголосити: «Шановні батьки, нехай діти будь-якого віку бачать вашу пильну, щиру увагу до них, не лише  до оцінок, поведінки, функцій,  а й  до них - багатогранних -  і лише  в періоди страхів, паніки, хвороб. Тоді у них буде менше мотивації користуватися негативними факторами, щоб стати помітними для вас. Не чекайте, поки станеться щось серйозне. І не сподівайтеся, що дитині вистачить розсудливості не вплутуватися в небезпечні історії. Спілкуйтесь з своїми дітьми, живіть їх життям, їхніми інтересами, підтримуйте їхні починання, ідеї, будьте для них корисними і найкращими їх друзями».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація