Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 квітня 2017 року
30 квітня – стартує чемпіонат Ковельського району з футболу сезону 2017 року
                  Календар футбольних змагань
                        І   коло основного етапу:
 
І тур група «А»
початок ігор 12.00 год. 
           30 квітня
1.«Старі Кошари» - «Бетон» 
2.ФК «Волошки» - «Облапи»
3.«Мощена» –СК «Бахів»
«Доротище Наше місто» - вихідний

І тур група «Б»
 початок ігор 17.00год.
         30 квітня
4.«Голоби» - «Кричевичі»
5.«Любитів» – «Сільце»
6.«Радошин» – «Поворськ»
«Білин» - вихідний

ІІ тур група «А»
 початок ігор 17.00 год.
          07 травня
7.«Наше місо» - «Бетон»
8.«Ст.Кошари» - ФК «Волошки»
9.«Облапи» - «Мощена»  
«Бахів» - вихідний

ІІ тур група «Б» 
початок ігор 12.00 год.
          07 травня
10.«Білин» - «Голоби» 
11.«Кричевичі» – «Любитів»
12.«Сільце» – «Радошин»
«Поворськ» - вихідний

ІІІ тур група «А»
 початок ігор 12.00 год.
            09 травня
13.«Волошки» - «Наше місто»
14.«Мощена» -  «Ст.Кошари»
15.«Бахів» - «Облапи»  
«Бетон» - вихідний

ІІІ тур група «Б» 
початок ігор 17.00 год.
          09 травня
16.«Любитів» - «Білин» 
17.«Радошин» – «Кричевичі»
18.«Поворськ» – «Сільце»
«Голоби» - вихідний

ІV тур група «А»
 початок ігор 17.00 год.
           14 травня
19.«Бетон» - «Волошки»
20.«Наше місто» - «Мощена»
21.«Ст.Кошари» - «Бахів»  
«Облапи» - вихідний

ІV тур група «Б» 
початок ігор 12.00 год.
        14 травня
22.«Голоби» - «Любитів»  
23.«Білин» - «Радошин»
24.«Кричевичі» – «Поворськ»
«Сільце» - вихідний

V тур група «А»
 початок ігор 12.00 год.
          21 травня
25.«Мощена» - «Бетон»
26.«Бахів» - «Наше місто»
27.«Облапи» - «Ст.Кошари»  
«Волошки» - вихідний

V тур група «Б» 
початок ігор 17.00 год.
          21 травня
28.«Радошин» - «Голоби»  
29.«Поворськ» - «Білин»
30.«Сільце» – «Кричевичі»
«Любитів» - вихідний

VІ тур група «А»
 початок ігор 17.00 год.
          28 травня
31.«Волошки» - «Мощена»
32.«Бетон» - «Бахів»
33.«Наше місто» - «Облапи»  
«Ст.Кошари» - вихідний

VІ тур група «Б» 
початок ігор 12.00 год.
           28 травня
34.«Любитів» - «Радошин»  
35.«Голоби» - «Поворськ»
36.«Білин» – «Сільце»
«Кричевичі» - вихідний

VІІ тур група «А»
 початок ігор 12.00 год.
         04 червня
37.«Бахів» - «Волошки»
38.«Облапи» - «Бетон»
39.«Ст.Кошари» - «Наше місто»  
«Мощена» - вихідний

VІІ тур група «Б» 
початок ігор 17.00 год.
        04 червня
40.«Поворськ» - «Любитів»  
41.«Сільце» - «Голоби»
42.«Кричевичі» – «Білин»
«Радошин» - вихідний
 
                                                               ІІ   коло основного етапу:
VІІІ тур група «А»
початок ігор 12.00 год.
             11 червня
43.«Бетон» - «Ст.Кошари»
44. «Облапи» - ФК «Волошки»
45.СК «Бахів» - «Мощена» 
«Доротище Наше місто» - вихідний

VІІІ тур група «Б»
початок ігор 17.00год.
          11 червня
46.«Кричевичі» - «Голоби»
47.«Сільце» - «Любитів»
48.«Поворськ» - «Радошин» 
«Білин» - вихідний

ІХ тур група «А»
 початок ігор 17.00 год.
       18 червня
49.«Бетон» - «Наше місо»  
50.ФК «Волошки» - «Ст.Кошари» 
51.«Мощена»  - «Облапи» 
«Бахів» - вихідний

ІХ тур група «Б» 
початок ігор 12.00 год.
       18 червня
52.«Голоби» - «Білин»
53.«Любитів» - «Кричевичі»
54.«Радошин» - «Сільце»
«Поворськ» - вихідний

Х тур група «А»
 початок ігор 12.00 год.
        25 червня
55.«Наше місто» - «Волошки»  
56.«Ст.Кошари» - «Мощена» 
57.«Облапи»  - «Бахів»  
«Бетон» - вихідний

Х тур група «Б» 
початок ігор 17.00 год.
        25 червня
58.«Білин» - «Любитів»  
59.«Кричевичі» - «Радошин»
60.«Сільце» - «Поворськ»  
«Голоби» - вихідний

ХІ тур група «А»
початок ігор 17.00 год.
         14 травня
61.«Волошки» - «Бетон» 
62.«Мощена» - «Наше місто» 
63.«Бахів» - «Ст.Кошари»  
«Облапи» - вихідний

ХІ тур група «Б»
початок ігор 12.00 год.
        14 травня
64.«Любитів» - «Голоби» 
65.«Радошин» - «Білин»  
66.«Поворськ» - «Кричевичі» 
«Сільце» - вихідний

ХІІ тур група «А»
початок ігор 12.00 год.
       02 липня
67.«Бетон» - «Мощена» 
68.«Наше місто» - «Бахів» 
69.«Ст.Кошари»  - «Облапи» 
«Волошки» - вихідний

ХІІ тур група «Б»
початок ігор 17.00 год.
        02 липня
70.«Голоби» -  «Радошин»  
71.«Білин» - «Поворськ»  
72.«Кричевичі» - «Сільце»  
«Любитів» - вихідний

ХІІІ тур група «А»
початок ігор 17.00 год.
           09 липня
73.«Мощена» - «Волошки»  
74.«Бахів» - «Бетон»  
75.«Облапи» - «Наше місто»  
«Ст.Кошари» - вихідний

ХІІІ тур група «Б»
початок ігор 12.00 год.
         09 липня
76.«Радошин»  «Любитів» 
77.«Поворськ» - «Голоби» 
78.«Сільце» - «Білин» 
«Кричевичі» - вихідний

ХІV тур група «А»
початок ігор 12.00 год.
          16 липня
79.«Волошки» - «Бахів»  
80.«Бетон» - «Облапи»  
81.«Наше місто» - «Ст.Кошари» 
«Мощена» - вихідний

ХІV тур група «Б»
початок ігор 17.00 год.
        16 липня
82.«Любитів» - «Поворськ» 
83.«Голоби» - «Сільце» 
84.«Білин» - «Кричевичі»  
«Радошин» - вихідний


Голова ФФ Ковельського району          Завідувач сектору молоді та спорту                     
                                                В. ХОМИЧ                                  І. ЮВЧЕНКО 

Голова райради ВФСТ «Колос»              Секретар змагань           
                                               В. ЧУБАРА                                    Л. ЮХИМУК

   



Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація