Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
19 квітня 2017 року

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Сонячний промінчик»

Дошкільна освіта є головною сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання стоїть перед районною владою.
19 квітня 2017 року жителі села Уховецьк чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний весняний день, але і як день відкриття  дитячого садочка «Сонячний промінчик». Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.
Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.
У приміщенні садочка ще відчувається запах нових меблів, м’яких килимів, простирадл. Тут для малечі буде вдосталь місця, світла, забавок, а головне - уваги. Територія дошкільного закладу впорядкована. На ігровому майданчику розміщені нові ігрові споруди.
Для 36 діток сьогодні відчинились двері довгоочікуваного садочка. Розділити радість із мешканцями села прибули голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїла, помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька, директор ТзОВ «Будова» Володимир Оксентюк, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники місцевого самоврядування, громадськість.
Запашним короваєм на вишитому рушничку зустріли гостей мешканці сільської громади.
Згодом почесні гості спільно перерізали символічну вишиту стрічку, що відкрила шлях до оновленого закладу – окраси соціально-культурного комплексу села.  Після офіційного відкриття, гостей запросили у актову залу закладу.  
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у своєму виступі зазначив, що Волинський край дуже багатий своїми традиціями, звичаями, природою, але найбільше багатство – це люди. «Сьогодні в Уховецьку маємо приємну подію: пустка, яка багато років «мозолила очі», постала перед нами як відновлений дитячий садочок. Приємно розуміти, що кошти, які приходять в область з Державного бюджету, спрямовуються в першу чергу на реалізацію соціальних проектів. Незважаючи на те, що в країні йде війна, спільно з громадою, народними депутатами, поруч із підвищенням обороноздатності країни, знаходимо кошти, щоб кожен рік на Волині збільшувалась кількість таких споруд. Тільки за 2015 – початок 2017 років на Волині побудовано і здано в експлуатацію 28 садочків та 6 шкіл» – зазначив Володимир Петрович.
Із щирим вітальним словом з нагоди відкриття закладу до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віктор Козак, який подякував за допомогу і підтримку народному депутату України Степану Івахіву, голові облдержадміністрації Володимиру Гунчику,  депутатам районної ради, будівельникам, місцевій громаді.  «Коли є співпраця всіх гілок влади, громади це є великий позитив і ми багато чого можемо зробити» - підсумував Віктор Козак.
За вагомий внесок у проведенні  робіт з капітального ремонту приміщення дитячого садка «Сонячний промінчик» в с. Уховецьк, реалізації програм соціально-економічного розвитку Ковельщини та з нагоди відкриття дошкільного навчального закладу грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені представники товариства з обмеженою відповідальністю «БУДОВА», а також за сумлінну та плідну працю, ініціативність, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти на Ковельщині - депутат районної ради, директор ТзОВ «Торіс» Олександр Титомир.
На святі із привітальними словами на адресу усіх, хто долучився до цієї важливої справи виступили: помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька,  голова районної ради Андрій Броїло, сільський голова Володимир Демидюк, депутат районної ради Олександр Титомир та представники батьківської спільноти.
Батьки зізналися, що сьогодні вони щасливі не менше, як малі діти, бо збулася їх мрія - до якої вони йшли не один рік. І старе приміщення перетворилося на сучасний дитячий садочок з світлими кімнатами та комфортними меблями.
В урочистій концертній програмі взяли участь маленькі вихованці дитячого закладу, а також  учні місцевої школи.  По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.
Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Довідково

    Дошкільний навчальний заклад с. Уховецьк був побудований у 1989 році (проектна потужність – 66 місць). У 1996 році зупинив свою діяльність.
    За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у жовтні 2016 року розпочато реалізацію 4- х інвестиційних проектів загальною кошторисною вартістю 3 млн. 239,873 тис. грн.:
    - капітальний ремонт першого поверху дитячого навчального закладу в с. Уховецьк Ковельського району Волинської області - 1296,75  тис. грн.;
    - капітальний ремонт другого поверху дитячого навчального закладу в с. Уховецьк Ковельського району Волинської області - 695,934 тис. грн.;
   - реконструкція господарської будівлі дитячого навчального закладу під котельню в с. Уховецьк, Ковельського району Волинської області - 627,253 тис. грн.;
    - капітальний ремонт дитячого навчального закладу в с. Уховецьк Ковельського району (придбання та встановлення обладнання і предметів довгострокового користування - 619,936 тис. грн.
    Співфінансування з місцевих бюджетів:
    - районний бюджет -  108, 863 тис. грн.;
    - сільський бюджет - 18 тис. грн.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація