Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 березня 2017 року
Ковельщина попрощалась з героєм – Миколою Яворським
Не має таких слів, якими можна було б передати горе рідних, що втратили сина, чоловіка, батька, невимовний пекучий біль односельчан, друзів,  побратимів, скорботу усіє Ковельщини, що попрощалась сьогодні з своїм Героєм – Миколою Яворським. Ще важче підібрати слова, якими можна було б втішити без батька  осиротілих синочків, молоду дружину, що залишилась  без надійного і міцного плеча та  вмить посивілих  матір та батька.
В останню путь сьогодні, 20 березня, Ковельщина   провела молодого солдата - Яворського Миколу Васильовича, який  загинув 16 березня 2017 року в зоні АТО, в селі  Старий Айдар Станичо – Луганського району Луганської області, виконуючи свій військовий обов'язок, захищаючи нас і мирне українське небо від підступного ворога. 
Микола Васильович, народився 9 грудня 1982 року в селі Поворськ. 
Тут пройшло його дитинство і юність. Навчався Микола в Поворській загальноосвітній школі, після служби в  у лавах Збройних Сил України, певний час працював в Ковельській виховній колонії, а далі  у військовій частині А 1547, згодом,  служба за контрактом в складі  14 – ої окремої механізованої бригади на Сході України.
Він мав  дружину та діток,   був зразковим сім’янином, люблячим і турботливим сином,  мужнім і хоробрим воїном,  щирим та добрим товаришем.
У нього вистачало часу на все – на клопоти біля будинку, якого звів своїми руками, та не встиг добудувати,  на участь у громадському житті села,  він був  справжнім християнином, водив до Божого храму  своїх діток і багато читав біблійних книг. 
Провести в останню путь Героя Ковельщини прийшли сотні людей: його родичі, друзі, сусіди, односельчани та жителі навколишньої округи, 
керівництво органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, військові та волонтери, не можна було осягнути оком ту кількість людей, що прийшли попрощатись з Героєм.
Вздовж вулиць села люди, стоячи на колінах, проводжали в останню путь свого земляка,  ніхто не міг стримати сліз.  У місцевому храмі відбулась панахида, протягом усього богослужіння невпинно продовжувався потік людей. 
Похоронили  Миколу на місцевому цвинтарі за християнськими традиціями та з усіма військовими почестями. 
У ці скорботні дні Ковельська райдержадміністрація та Ковельська районна рада  висловлюють щирі співчуття родині і   близьким  Героя, поділяють біль  важкої, непоправної втрати і щиро сумують з приводу  спільного горя. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, відданого і вірного сина українського народу. Ми закликаємо усіх вшанували світлу пам’ять Героя Ковельщини – Миколу Яворського щирою молитвою.
                                          
                                Вічна пам'ять Герою! Вічна слава нашому земляку!
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація