Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 березня 2017 року
На щотижневій оперативній нараді

20 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада відбулася за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана. Перед початком розгляду основних питань порядку денного голова райдержадміністрації Віктор Козак  звернувся до присутніх у залі вшанувати хвилиною мовчання світлу пам'ять загиблого в АТО військовослужбовця жителя с. Поворськ Яворського Миколу Васильовича. Також  повідомив, що 20 березня в Ковельському районі оголошено День жалоби.
В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ та організацій району звітували про проведену на минулому тижні роботу та планували її на поточний робочий тиждень.
Заступник начальника Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Посадовець також проінформував про обстеження технічного стану всіх пожежних автомобілів що в Ковельському районі.
Про надходження частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування доповіла в.о. начальника Ковельського управління Державної казначейської служби Олена Саченюк. Олена Степанівна зазначила що 15 березня було здійснено частки розподілу акцизного збору, який поступив з 1 січня по 14 березня включно, затримок по платежах немає.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук проінформувала про організаційні аспекти перебування дітей Донецької області в період Пасхальних свят на Ковельщині.  
Про підготовку бюджетних установ району до завершення опалювального сезону та завдання на 2017-2018 роки опалювального періоду прозвітував начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрій Пашинський.
Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Віктор Козак зробив акцент на актуальності питань, порушених на нараді та ефективному їх вирішенні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація