Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
17 березня 2017 року
«Дякуємо вам за сина!» — написав командир про солдата
 
Незвичайний лист прийшов до редакції аж з Дніпропетровської області. Майор, заступник  командира з виховної роботи військової частини А1964 Олександр Сущенко просив опублікувати матеріал про нашого земляка із села Поповичі Ковельського району Артема Мирончука, який несе армійську службу в зоні АТО.
 
«Хлопці, призвані у Збройні сили України з Ковельського району, зарекомендували себе у нашому підрозділі лише з позитивного боку. Ще зовсім недавно вони працювали водіями, вчителями, юристами. А сьогодні чесно і достойно виконують свій військовий обов’язок.
З перших днів військової служби в навчальному центрі «Десна» старший солдат Артем Мирончук ґрунтовно вивчав свою спеціальність. Багато часу проводив у бібліотеці, займаючись самоосвітою. Під час навчання надавав дієву допомогу офіцерам у підготовці оперативних резервів. Після успішних перевірок на екзаменах був призначений на посаду старшого оператора в екіпаж бойової машини.
Кожен бойовий виїзд – це випробування на витримку і бойову майстерність. Підрозділ, до складу якого входить Артем, за 2016 рік досяг високих результатів у процесі бойового чергування.
Усі завдання із захисту мирного неба України були виконані на відмінно.
За час військової служби старший солдат Артем Мирончук досконало вивчив і на практиці застосовує знання військової справи, а саме: в спеціальній, технічній, вогневій, тактичній, інженерній підготовці, воєнній топографії. У повсякденному житті він з радістю передає свої знання товаришам по службі.
Особовий склад зенітної ракетної батареї дякує за такого сина батькам Артема – Валентині Іванівні та Анатолію Олександровичу. Міцного вам здоров’я і благополуччя!»
Майор Олександр Сущенко, Дніпропетровська область
 
http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/28202/
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація