Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Учасники бойових дій можуть отримати пільги з працевлаштування
  Учасники бойових дій можуть отримати пільги з працевлаштування  

Підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб зобов'яжуть забезпечити квоту у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування в т.ч. учасників бойових дій.
Це передбачено законопроектом № 2095а  "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій)", який Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу.
Метою законопроекту є надання додаткових гарантій у працевлаштуванні громадянам, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, отримали статус учасника бойових дій та були звільнені з військової
служби.
Відповідно проектом пропонується доповнити діючий Закон нормою, згідно якої додаткові гарантії у сприянні працевлаштування поширюватимуться на учасників бойових дій.

 
У Мін’юсті почала працювати робоча група «Модернізація правового регулювання умов ведення бізнесу в Україні»  
Сьогодні у Мін’юсті під головуванням заступника Міністра юстиції Сергія Петухова відбулося перше засідання Робочої групи «Модернізація правового регулювання умов ведення бізнесу в Україні», завданням якої є напрацювання бази для реформи комерційного законодавства та ліквідації Господарського кодексу.
«Міністерство юстиції несе відповідальність за розробку нових законодавчих актів та систематизацію існуючого законодавства. Але, враховуючи важливість цього питання ми залучаємо широке коло зацікавлених осіб. Ми відкриті до консультацій задля того, щоб побачити позицію наукового і професійного юридичного середовища щодо цих питань. У даному випадку Робоча група буде дорадчим органом», - зазначив заступник Міністра юстиції.
За його словами, Робоча група буде поділена на 5 менших підгруп, які відповідатимуть за різні напрямки: «Публічні і адміністративні засади комерційної діяльності», «Майнова основа комерційної діяльності», «Організаційно-правові форми», «Зобов’язання», а також «Відповідальність та банкрутство». При цьому, кожен з учасників може брати участь у роботі за кількома напрямками.
«Ми пропонуємо, щоб у кожній підгрупі був співголова від Міністерства юстиції, який відповідає за основну роботу, та співголова, обраний учасниками підгрупи. Вже наступного тижня пройдуть перші засідання підгруп, в ході яких учасники мають визначити голову та секретаря кожної підгрупи», - наголосив Сергій Петухов.
Він також зауважив: всі протоколи та рішення підгруп будуть розміщені на сайті міністерства у відкритому доступі. Разом з тим, документи, які стосуються діяльності кожної з підгруп, будуть доступні для всіх учасників Робочої групи. Завдяки цьому вдасться забезпечити координацію дій між різними підгрупами, аби при напрацюванні пропозицій не виникало юридичних колізій.
«Роботу я бачу в 2 етапи. Перший етап – аналіз положень Господарського кодексу з точки зору його дублювання іншими законами та його регуляторного впливу. Відповідно, перша частина роботи буде спрямована на те, щоб оцінити, які є проблеми невідповідності господарського й цивільного законодавства. А вже другим етапом стане знаходження рішень цих проблем», - додав заступник Міністра юстиції.
«Наше завдання спільними зусиллями забезпечити максимальний консенсус в суспільстві й у професійному середовищі», - зазначив Сергій Петухов.
За його словами, кінцевим результатам роботи має стати напрацювання відповідного законопроекту до початку осені.

ФГВФО та ДП “СЕТАМ” підписали меморандум про співпрацю  
22 березня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та ДП “СЕТАМ” підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого ФГВФО буде реалізовувати майно неплатоспроможних банків через електронний майданчик СЕТАМ.
"Ми сподіваємося, що СЕТАМ буде одним з лідерів не тільки за обсягами продажів, але по їх якості та доступності " , - зазначив в ході церемонії підписання директор - розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.
З вересня 2015 ФГВФО зобов’язав організаторів торгів здійснювати продаж активів неплатоспроможних банків виключно на електронних майданчиках. Зараз у Фонді акредитований 31 такий майданчик. Варто зауважити, що жоден з них немає преференцій, що підтверджується статистикою продажу. З ДП “СЕТАМ” Фонд почав співпрацювати ще з грудня 2015 року, і в рамках меморандуму планує зосередитися на продажі прав вимоги за кредитам банків.
У Фонді розуміють, що ця система є ефективною, але далеко ще не досконалою, для більш ефективної реалізації на часі  запровадження єдиних правил торгів активами неплатоспроможних банків, створення бази даних банківських документів, запровадження «агентського модулю», новітніх засобів програмного захисту процедури торгів.   Підписаний сьогодні Меморандум про взаємодію та співробітництво між Фондом гарантування вкладів фізичних осіб  та Державним підприємством «СЕТАМ» дасть можливість працювати у вказаному напрямку.
На сьогодні активи неплатоспроможних банків, які перебувають у заставі Національного банку України, ФГВФО передає для реалізації виключно на «СЕТАМ». В зв’язку з цим, відповідно до Меморандуму планується створення спільної Бази даних. Вона  міститиме максимальну інформацію та результати моніторингу вказаних активів. Це робиться з метою всеохоплюючого ознайомлення з виставленими на продаж об’єктами потенційними інвесторами та покупцями.
З 1 січня 2016 року і до сьогоднішнього дня Фонд вже передав «СЕТАМ» на реалізацію майнових прав за кредитами та основних засобів неплатоспроможних банків на суму, що складає близько 700 млн грн.
Загальна балансова вартість активів банків, які ліквідуються Фондом (без урахування резервів) складає понад 380млрд грн., при цьому загальна оціночна вартість активів становить близько 80,5 млрд грн. Відношення оціночної вартості до балансової вартості (без урахування резервів) активів цих банків в середньому - близько23 %.
Обсяг коштів, отриманих ФГВФО від реалізації активів  неплатоспроможних банків становить 1,2 млрд грн, в т.ч. за січень 2016р. – 238 млн грн.
Згідно з фінансовим планом у 2016 році ФГВФО планує отримати від неплатоспроможних банків понад 7,5 млрд грн., з них від продажу активів, які знаходяться у заставі за кредитами рефінансування НБУ – 3,8 млрд грн. Планується, що останній показник в цілому, а також щонайменше 50% від надходжень, що планується отримати від продажу інших активів, що не перебувають в заставі у НБУ,будуть сформовані в рамках співпраці з ДП «СЕТАМ».
 
«ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ» ОПРИЛЮДНЮЄ НОВУ ПРАВОВУ ІНФОРМАЦІЮ
 
«Офіційний вісник України» є офіційним виданням, яке видається Міністерством юстиції відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».
У черговому номері бюлетеня опубліковано:
Укази та розпорядження Президента України
827.    Про внесення змін до Указу Президента України від 19 лютого 2002 року № 155
Указ Президента України від 11 березня 2016 року № 85/2016
Постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України
828.    Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
Постанова Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 148
829.    Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо наближення законодавства України до права Європейського Союзу (acquis ЄС)
Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 160
830.    Про затвердження Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки
Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 163
831.    Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1105
Постанова Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 161
832.    Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85
Постанова Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 164
833.    Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2016 року
№ 151-р
Нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно
до законодавства підлягають державній реєстрації
834.    Про внесення змін до Інструкції з бонітування племінних коней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики України від 15 жовтня 2003 року № 364
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 09 лютого 2016 року № 33
835.    Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 лютого 2012 року № 86
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 10 лютого 2016 року № 37
836.    Про внесення змін до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству України від 05 липня 1995 року № 30
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 листопада 2015 року № 302
837.    Про затвердження Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та оформлення її результатів
Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 08 лютого 2016 року № 193
838.    Про затвердження форм списків осіб, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості, та осіб, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, щодо яких прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги
Наказ Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2016 року № 150
839.    Про затвердження Переліку портів, для яких призначається офіцер охорони порту (начальник Служби морської безпеки порту), проводиться оцінка охорони порту та розробляється план охорони порту
Наказ Міністерства інфраструктури України від 08 лютого 2016 року № 48
840.    Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров'я України від 15 лютого 2001 року № 62
Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 09 лютого 2016 року № 76
841.    Про затвердження Положення про комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у Державній службі України з надзвичайних ситуацій
Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 29 грудня 2015 року № 1642
842.    Про затвердження Положення про комісію Міністерства внутрішніх справ України з розподілу житлової площі в гуртожитках
Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 01 лютого 2016 року № 66
843.    Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ
Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 04 лютого 2016 року № 85
844.    Про затвердження Положення про акредитаційну комісію з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та Положення про атестаційну комісію з атестації спеціалістів закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів
Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 18 лютого 2016 року № 115
845.    Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг
Наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України від 12 лютого 2016 року № 96/55
846.    Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення
Наказ Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49
847.    Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15 липня 2014 року № 346
Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 10 лютого 2016 року № 102
848.    Про внесення зміни до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 03 вересня 2014 року № 438
Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 12 лютого 2016 року № 110
849.    Про внесення зміни до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 12 вересня 2014 року № 455
Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15 лютого 2016 року № 115
850.    Про внесення змін до Вимог до оцінки безпеки атомних станцій
Наказ Державної інспекції ядерного регулювання України від 11 лютого 2016 року № 15
Міжнародні договори України, що набрали чинності для України
851.    Додаткова угода № 1 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17.09.2014 в м. Києві (Угода АМР США № 121-0002-АА)
від 31 серпня 2015 року
Рішення Європейського суду з прав людини
852.    Справа «Шепеленки проти України»
(Заява № 8347/12)
Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі
щодо оскарження нормативно-правового акта
___________________
 
Довідково. В «Офіційному віснику України», який виходить два рази на тиждень, публікуються державною мовою закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, рішення Європейського суду з прав людини, рішення і рекомендації двосторонніх органів Україна-ЄС, спрямованих на виконання Угоди про асоціацію.
Бюлетень видається з метою оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ ВИЩОЮ КВАЛІФІКАЦІЙНОЮ КОМІСІЄЮ НОТАРІАТУ ПРИ МІНІСТЕРТСВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
 
         Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України повідомляє, що 25 травня 2016 року о 10:00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений черговий кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.
         Кінцевий строк подачі документів до відповідного Головного територіального управління юстиції до 5 травня 2016 року
         Реєстрація осіб розпочинається: о 09:00
         У разі зміни дати,часу, місця проведення кваліфікаційного іспиту не пізніше ніж за добу комісія повідомляє про це осіб, допущених до його складання, шляхом розміщення відповідного повідомлення на офіційній Інтернет - сторінці Міністерства юстиції України (пункт 17 Порядку допуску осіб до складання кваліфікаційного іспиту та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.07.2011 № 1905/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 326/19664 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 21.07.2014 № 1174/5).
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація