Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 лютого 2014 року

Валентин Вітер провів оперативну нараду із керівниками структурних підрозділів виконавчої влади

 Розпочинаючи засідання, голова обласної ради наголосив, що з огляду на складну ситуацію в суспільстві виникла необхідність об’єднувати зусилля обласної ради та облдержадміністрації. За його словами, є ряд важливих для життєдіяльності області питань, які треба обговорити спільно, щоб інформувати громаду про стан справ в області. «Голова Верховної ради України Олександр Турчинов наголосив, що структура влади в державі не змінюється. Всі написані заяви будуть розглянуті і будуть прийняті рішення, а поки заяви не підписані вищим керівництвом, усі мають виконувати свої функціональні обов’язки, виходити на роботу та підписувати документи, аби була збережена стабільність і спокій в суспільстві», - резюмував Валентин Вітер.
На нараді керівники структурних підрозділів, департаментів та відомств інформували голову обласної ради про стан справ із фінансування виплат пенсій та соціальних допомог. Із доповіддю виступили начальник пенсійного фонду в області Петро Філіпчук та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Мишковець. Вони повідомили, що усі соціально важливі виплати профінансовані станом на сьогодні у повному обсязі. Йшлося і про наповнення та формування бюджету області та місцевих бюджетів. Інформував присутніх директор департаменту фінансів Ігор Никитюк. Він наголосив, що наразі в області прийняті 390 місцевих бюджетів  із 425, та додав, що на часі якнайшвидше прийняття обласного бюджету. Заступник начальника агропромислового розвитку ОДА Людмила Петриканин, доповіла про хід підготовки до весняно-польових робіт в області, а  також розповіла про чисельну кількість дзвінків від людей, які занепокоєні відсутністю фінансування обласних сільськогосподарських програм. Вона також наголосила на важливості термінового прийняття головного фінансового документу. Валентин Вітер сказав, що вже найближчим часом відбудеться бюджетна комісія обласної ради, а сесію, за його словами, скликатимуть орієнтовно на вівторок 4 березня.
Звертаючись до керівників фіскальних та контролюючих органів області Валентин Вітер наголосив на важливості зберегти стабільність та спокій, зокрема рекомендував обмежити перевірки та утриматись від різких кроків. Ситуацію в енергетичному забезпеченні області окреслив керівник «Волиньобленерго» Анатолій Бурін охаректиризував як стабільну, в штатному режимі працює із «Волиньгаз», про це повідомив директор підприємства Мирослав Коротя. Представник ГУМНС в області Ростислав Демчук повідомив, про ситуацію із ймовірними підтопленнями. За його словами на разі в області не спостерігається підняття рівня ґрунтових вод, а стан пожежно-техногенної безпеки теж у нормі.
Про виконання рішення обласної ради щодо забезпечення столичних медзакладів, де лікуються потерпілі на Майдані, плазмою  доповів заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Іван Грицюк.  Він розповів, що з п’ятниці по неділю не байдужі волиняни активно здавали кров. Зокрема, зголосилося 496 донорів, зібрано 150 літрів крові, яку, при потребі, відправлятимуть до столичних лікарень. За його словами наразі в медичних закладах області наразі перебувають 11 потерпілих краян, які забезпечені ліками безкоштовно.Ще троє краян на разі залишаються в лікарнях столиці, оскільки їх не можна транспортувати Завершуючи нараду, голова облради Валентин Вітер поінформував, що днями спілувався із народними депутатами України та дізнався, що у Парламенті готується законопроект «Про люстрацію», тобто усі ці процеси будуть проходити у легітимний спосіб. Він закликав чиновників об’єднатися та працювати спільно. «Від вас, як від державних службовців сьогодні багато що залежить. Я вас прошу і закликаю працювати в спокійному режимі і запрошую всіх до роботи»,- наголосив очільник Волиньради наостанок.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація