Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 лютого 2014 року
Брифінг  заступника голови  райдержадміністрації Андрія Мигулі на тему: «Підбиття підсумків роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2013 рік».
Сьогодні, 18 лютого, в райдержадміністрації відбувся брифінг заступника голови райдержадміністрації Андрія Мигулі. На брифінгу, заступник голови  райдержадміністрації розповів журналісту громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» Галині Цюрі про роботу районної державної адміністрації зі зверненнями громадян у 2013 році.
За словами Андрія Мигулі, у 2013 році районною державною адміністрацією вжито ряд заходів для забезпечення виконання законодавства України про звернення громадян та своєчасного і якісного розгляду звернень. Проведено 4 «дні контролю», в рамках яких здійснено виїзні перевірки стану виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Дубівській, Старокошарівській, Мощенській та Дрозднівській сільських радах. За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано до відома та вжиття відповідних заходів головам вищезазначених сільських рад.
З метою налагодження і проведення постійної ефективної роз’яснювальної роботи з найбільш актуальних питань, що турбують людей в 2013 році головою, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації проведено 4 «прямі телефонні лінії» під час яких надійшло 68 дзвінків від громадян району, які порушили 102 питання, а саме: ремонту доріг, розрахунку з населенням за здане молоко ПАТ «Рожищенський сирзавод», пільгового проїзду, виплат «дітям війни», виплати дотації за молодняк ВРХ, будівництва підвідного газопроводу, функціонування вуличного освітлення та інші. На 45 відсотків питань, порушених у ході спілкування, дані відповідні доручення щодо оперативного вирішення проблем, що спричинили звернення. На інші – забезпечено своєчасне та фахове інформування громадян, надання консультацій та роз’яснень із питань, що найчастіше порушуються у зверненнях. На сторінках громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» опубліковано відповіді на поставлені питання .
Також, на брифінгу заступник голови райдержадміністрації розповів журналісту і про роботу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації, яка створена з метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються, За звітний період проведено 4 таких засідання, на яких розглянуто 4 звернення, які надійшли з Ковельської міжрайонної прокуратури.
Розказав посадовець і про проведення особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. У 2013 році керівництвом району згідно затверджених графіків проведено 30 виїзних прийомів громадян у селищах та селах району, де прийнято 151 жителя району, якими було порушено 126 питань. Аналізуючи звернення громадян під час виїзних прийомів, слід відзначити, що такий напрямок роботи дає змогу реалізувати конституційне право кожного громадянина на звернення до органів виконавчої влади за місцем проживання, а також тих громадян, які з причин стану здоров’я, певних життєвих обставин не в змозі звернутися до керівництва у приміщенні райдержадміністрації.
Як зазначив, Андрій Мигуля, до районної державної адміністрації за 2013 рік звернулося 1693 громадяни. Найбільше громадян звернулося до райдержадміністрації з Дрозднівської (15,48%), Радошинської (14,42%), Новомосирської (12,56%), Скулинської (11,05%) сільських рад. Найменше з Пісочненської сільської ради (1,68%). З інших населених пунктів Волині звернувся 161 громадянин. Щодо порушених питань, то результати аналізу звернень за характером питань свідчать про те  що, найбільше звернень було з питань соціального захисту, а саме надання матеріальної допомоги на лікування, ліквідацію наслідків пожежі, встановлення та перегляд розмірів соціальної допомоги, перерахунку пенсій (402 проти 445 за 2012 рік), що становить 34% від загальної кількості порушених питань.  Значну кількість звернень займають питання аграрної політики та земельних відносин (354 проти 743 за 2012 рік), що становить 30% від загальної кількості порушених питань. Актуальними залишаються питання комунального та дорожнього господарства, зокрема будівництво та ремонт доріг, електропостачання (84 проти 94 за 2012 рік), що становить 7% від загальної кількості порушених питань.
Особливий акцент заступник голови райдержадміністрації  зробив на вирішенні життєвих проблем з якими зверталися ветерани війни та праці,  інваліди, учасники бойових дій, члени багатодітних сімей, одинокі матері та інші громадяни, які потребували соціального захисту та підтримки. За звітний період до райдержадміністрації від цих категорій громадян надійшло 423 звернення, що становить 37 % від загальної кількості. Згідно ряду соціальних програм, які розроблені в районі для покращення матеріально-побутових умов найменш захищених громадян, протягом 2013 року 306 громадянам району виділено 116 850 грн. одноразової матеріальної допомоги.
За 2013 рік до райдержадміністрації через вищестоящі органи влади надійшло 102 звернення. З них у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» Ковельській райдержадміністрації адресовано на розгляд 2 звернення громадян з с. Пісочне щодо невиплати заробітної плати працівникам СТзОВ «Пісочне» з листопада 2012 року та з с. Стенжаричі Володимир-Волинського р-ну щодо сприяння у виплаті заборгованих коштів за здане молоко на ПАТ «Ковельмолоко».  Дані питання були вирішені позитивно.
 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація