Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
21 листопада 2013 року
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова райдержадміністрації Сергій Матяшук проінспектували хід ремонтних робіт на соціально-значимих об’єктах району…

Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова райдержадміністрації Сергій Матяшук з робочою поїздкою побували в Поворській та Білинській сільських радах по питанні  проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах освіти Ковельського району.
Керівники обласної та районної влади проінспектували хід проведення ремонтних робіт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Поворськ. Тут було виконано ремонт спортивного залу, проведено заміну вхідних дверей на енергозберігаючі металопластикові. Також капітально відремонтовано покрівлю шатрового даху, на що  з районного бюджету було виділено 641 тис.грн.
На капітальний ремонт котельні навчального закладу (заміна котла та зовнішньої тепломережі) з районного бюджету було виділено 100  тис. грн.
Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Поворськ Наталія Демчук подякувала владі за капітальний ремонт закладу і зазначила, що в разі подальшої підтримки школа зреалізує усі свої напрацьовані проекти.
Цього ж дня, голова облдержадміністрації Борис Клімчук  та голова райдержадміністрації Сергій Матяшук оглянули хід будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Білин. Тут навчальний заклад продовжують будувати за дорученням Президента України Віктора Януковича. На будівельному майданчику працює 36 працівників. На сьогодні завершуються будівельні роботи по зведенню несучих стін третього поверху будівлі, йде кладка цегли, тривають роботи з водопостачання, встановлення вікон, будівництва зовнішніх інженерних мереж, проведено розконсервування водонапірної свердловини,  проведена каналізаційна система.
На під’їзній дорозі тривають роботи із обладнання основи під’їзної дороги тротуарним бордюром, укладено вододренаж.
До кінця року планується закінчити капітальне будівництво. А в наступному - перейти до внутрішньооздоблювальних робіт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю апарату райдержадміністрації.    

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація