Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 листопада 2013 року
На виїзному прийомі обговорені питання позашкільної освіти
Для забезпечення прийому громадян за місцем їх роботи та проживання, а також з метою сприяння у реалізації конституційних прав на звернення громадянам, які проживають у віддалених населених пунктах та не мають можливості звернутися на особистий прийом в районі, проходять виїзні прийоми голови, заступників голови райдержадміністрації.
20 листопада заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля провів виїзний прийом громадян за місцем їх роботи та проживання у Козлиничівській та Поворській сільських радах. Разом із посадовцем на прийомі були присутні працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Держземагенства у 
Ковельському районі Волинської області, управління Пенсійного фонду України в м. Ковелі та Ковельському районі. 
Мешканці територіальних громад озвучили низку проблем, які потребують детального вивчення та подальшого вирішення. 
Жителі Козлиничівської сільської ради звернулися по питаннях  отримання пільг багатодітним сім’ям, перерахунку пенсії, оформлення медичного висновку на санаторно-курортне лікування інваліду І групи, видачі свідоцтва на право власності на землю, отримання дотації на молодняк, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Жителів Поворської сільської ради турбували питання щодо виплати пенсії, оформлення документів по догляду за одиноко проживаючим, виплати допомоги малозабезпеченим сім’ям, погашення кредиту в банківській установі. Також на прийомі побували мешканці села Озірне по питанню покращення транспортного сполучення по маршруту Ковель – Озерне.
На всі запитання були надані роз’яснення та підключені до вирішення проблем громади керівники управлінь, відділів райдержадміністрації.
Заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля ознайомився з роботою бюджетних установ Поворської сільської ради, зокрема відвідав  загальноосвітню школу І-ІІІ ст. с.Поворськ та дошкільний навчальний заклад, зустрівся з господарським та громадським активом Поворської сільської ради. Під час зустрічі були обговорені питання наповнення бюджету, перспективи розвитку сільських територій в наступному році, покращення матеріально-технічної бази гуртків, основні аспекти Концепції реформування місцевого самоврядування. Андрій Дмитрович  закликав до тісної співпраці органів влади та активної участі громадськості у дієвому та ефективному вирішенні проблем територіальної громади.
В загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Поворськ обговорив з дирекцією навчального закладу питання збереження та розширення мережі секцій, гуртків районного Центру позашкільної освіти, ознайомився з їх роботою,  поспілкувався з гуртківцями. В ході розмови обговорили результативність спільної роботи Центру позашкільної освіти та загальноосвітньої школи.
Заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля зауважив, що розвиток позашкільної освіти є досить серйозною і стане запорукою всебічного розвитку кожної дитини. 
Діти розповіли про роботу на шкільній навчально-дослідній земельній ділянці, продемонстрували творчий захист своїх експозицій.

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю апарату райдержадміністрації.    

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація