Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
19 листопада 2013 року
Позашкілля - один із пріоритетів в освіті
 
Кожна розвинута країна прагне до того, щоб  інтелектуально обдарована молодь мала можливість реалізувати свої таланти й, заодно, згодом сприяла розвитку держави. І тут всебічний розвиток особистості учня носить визначальний характер, та посилюється роль позашкільної роботи. Творчих, талановитих дітей Ковельського району та їхніх наставників об'єднує Центр позашкілля. В Центрі позашкільної освіти функціонує 35 гуртків та секцій, в яких навчається 785 учнів загальноосвітніх шкіл району.
Як навчаються діти у гуртках побачив заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля на прикладі фольклорного гурту «Веретенце», який створений у 2001 році при загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Уховецьк. 19 листопада заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля побував в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Уховецьк та зустрівся з учасниками фольклорного гурту «Веретенце».
Спілкуючись з керівником та учасниками гурту Андрій Мигуля зазначив, що вагомим є розвиток творчих здібностей кожної дитини, і не тільки виявивши дитячий талант, а й стимулюючи інтерес до якогось виду творчої діяльності. Для підтримки творчих дітей 2013 рік оголошений в Україні Роком дитячої творчості. Діти повинні творчо розвиватися та займатися спортом, а позашкілля має стати одним із пріоритетів в освіті. Безумовно, даний напрям роботи є для районної влади одним з пріоритетних, адже від того як ми сьогодні будемо розвивати і виховувати наших дітей, такою завтра буде наша держава, – зауважив виступаючий.
Як розповідає керівник фольклорного гуртка «Веретенце» Центру позашкільної освіти Руслана Семотюк, що свою роботу будують з врахуванням інтересів вихованців, звертають увагу на роботу з кожним індивідуально, всебічно розвивають та прищеплюють їм любові до народної пісні, українських обрядів.
Молоді, сміливі й талановиті солісти "Веретенця" неодноразово перемагали в численних конкурсах. Нещодавно в одному з найвідоміших, найпрестижніших фестивалів України, що від початку заснування збирав національно свідомих виконавців української пісні "Червона рута" фольклорний гурт «Веретенце» став лауреатом ІІ премії у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком «Обрядове дійство». Про їх досягнення можна говорити і говорити, адже вони є учасниками та багаторазовими переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Діти поділилися своїми враженнями після здобутих перемог у конкурсах, фестивалях, говорили про навчання, відпочинок та улюблену справу. Заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля висловив вдячність керівнику фольклорного гурту «Веретенце» Руслані Семотюк за віддану працю та любов до дітей.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація