Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
19 листопада 2013 року
Тісна співпраця двох структур…
В рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань додержання законодавства у сфері праці та зайнятості в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості 15 листопада відбувся День Територіальної державної інспекції з питань праці.
Начальник відділу з питань праці, зайнятості та інших нормативно-правових актів у Волинській області Територіальної державної інспекції з питань праці у Волинській області Наталія Ганя у вступній частині нагадала працівникам центру зайнятості як саме інспекція з питань праці може допомогти та про права та обов’язки у сфері праці як роботодавців, так і працівників.
Особливу увагу присутніх роботодавців та безробітних пані Наталія звернула на основні права працівників на заробітну плату, права працюючих жінок, пов’язаних з їх вагітністю, компенсація у разі тимчасової непрацездатності, коли виникає право працівників на відпустку, що таке понаднормова робота, облік робочого часу, дисциплінарні стягнення, дотримання вимог про мінімальний рівень заробітної плати, проведення індексації зарплати, правильність відшкодування працівникам витрат на відрядження, нарахування компенсації при несвоєчасному розрахунку з працівниками та інше.
В ході зустрічі  всі  мали можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації його особистих потреб, прав і можливостей у світі праці. У присутніх виникало багато запитань, на які вони отримали кваліфіковану відповідь.
Можна впевнено стверджувати, що подібні зустрічі є досить продуктивними, бо дають змогу більше  зорієнтуватись у своїх трудових  правах та  обов'язках.
Усвідомлюючи всю значимість такої інформаційно-роз’яснювальної роботи інспекція праці і надалі буде вести тісний конструктивний діалог із соціальними партнерами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація