Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 листопада 2013 року
Відбулася чергова оперативна нарада..
Голова райдержадміністрації Сергій Матяшук провів оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району за участю першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади. На нараді були присутні голова районної ради Петро Якубук, його заступник Галина Коляда.
На початку наради голова райдержадміністрації Сергій Матяшук подякував усім за підготовку та належне проведення районних заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Начальник Ковельського міськрайонного відділу ДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації на території району та їх ліквідацію. Олександр Михайлович інформував про готовність відділу по ліквідації надзвичайних ситуацій під час до зимового періоду.
Про підсумки роботи в господарствах району інформувала заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай. Тетяна Іванівна зазначила, що на сьогодні повністю завершено посіви озимих зернових, ріпаку. Також у зв’язку із несприятливими погодними умовами в районі не завершено збір сої та кукурудзи, зокрема, сою зібрано на 74% площ, урожайність становить 14,8 ц/га, кукурудзи – на 78%, урожайність становить – 74,4 ц/га.
Начальник управління Держкомзему у Ковельському районі Людмила Мярковська поінформувала про роботу робочої групи з питань наповнення місцевих бюджетів.
Підсумував нараду голова райдержадміністрації Сергій Матяшук, надав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація