Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 листопада 2013 року

Хліборобів Ковельщини привітали зі святом

Вже стало доброю традицією у нашій державі щорічно, у третю неділю листопада, відзначати професійне свято трударів полів і ферм. 16 листопада 2013 року у Палаці культури імені Тараса Шевченка м. Ковеля відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства «Благословенний хліб і пісня на батьківській святій землі» за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів районної, селищних, сільських рад, керівників підприємств, установ, організацій, районних осередків політичних партій, громадських організацій, представників духовенства та громадськості району.
Зустрічали гостей на площі біля Палацу культури щедрі столи достатку ярмарки товарів виробників, переробних підприємств сільгосппродукції. трудівників з усіх куточків нашого району.
В рамках свята у фойє була представлена тематична святкова виставка «Слава всім, хто зростив урожай! Слава всім, хто надбав коровай!». Гості свята оглянули виставку короваїв, що їх випекли хлібороби зі свіжозмеленого борошна з господарств району, вироби декоративно-прикладного мистецтва та експозиції переробних підприємств району.
Привітати тих, чиї руки пахнуть хлібом, завітали голова райдержадміністрації Сергій Матяшук, голова районної ради Петро Якубук, начальник головного управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський, помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька, Ковельський міський голова Олег Кіндер.
За давньою традицією гостей зустрічають з хлібом і сіллю, тож і у цій залі шановним гостям були вручені святкові короваї. Увазі присутніх був представлений фільм «Щоб щедро колосилась нива».
Висловлюючи вітання хліборобам краю, Сергій Матяшук зазначив, що це не тільки професійне свято, це всенародне визнання тієї важливої ролі, яку відіграє сільськогосподарське виробництво у житті кожної людини, даючи їй життєво необхідні продукти харчування та сировину для промисловості. Поряд з тим, Сергій Васильович зауважив, що наше село споконвіку було зразком працьовитості, терпіння і непереможності. Від результатів роботи селян вирішальною мірою залежить соціально-економічне становище як України в цілому, так і нашого району.
Від імені депутатського корпусу голова районної ради Петро Якубук привітав усіх аграріїв району з професійним святом. Від районної влади було нагороджено Почесними грамотами та Подяками понад 80 кращих представників галузі сільського господарства: керівників агроформувань усіх форм власності, механізаторів, тваринників.  
Аграріїв Ковельщини від обласної влади привітав зі святом начальник головного управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський, який побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, злагоди та працювати на благо держави. Кращим представникам галузі вручив відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної ради, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька зачитала вітальну телеграму від народного депутата України, вручила державні відзнаки двом аграріям – іменний годинник Голови Верховної Ради України та Подяки і цінні подарунки ще 8 працівникам сільського господарства від народного депутата України Степана Івахіва.
Далі аграріям та гостям свята дарували свої пісні, танці та щирі слова вітань аматори сцени району. Представив хліборобам свій творчий доробок у у виконанні обрядуобжинків народний аматорський фольклорний колектив "Родина". У святковій концертній програмі представили свої пісенні композиції народний аматорський хор працівників культури району «Вишиванка», фольклорні колективи районного будинку культури смт Голоби, будинків культури с. Велицьк, с. Козлиничі, с.Білашів, с.Облапи, с. Доротище, с. Білин.

  
  
   

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація