Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 листопада 2013 року
З ініціативи керівництва райдержадміністрації, 16 листопада відбулася зустріч із ветеранами-керівниками сільського господарства Ковельщини. Такі зустрічі є необхідними при вирішенні важливих питань життєдіяльності населення, які безпосередньо залежать від залучення громадськості до формування та реалізації питань державної політики. Тому районна влада дієво співпрацює з громадськістю. Під час зустрічі голова райдержадміністрації Сергій Матяшук наголосив на стратегічних реформах в аграрному секторі, їх реалізації та втіленні державних цільових програм в районі.
Серед присутніх ветеранів - 38 колишніх керівників сільськогосподарських товариств району. За нелегку та наполегливу працю на землі, протягом багатьох років, вони були удостоєні високих державних нагород, а сьогодні щиро раділи та згадували ті роки.
Голова райдержадміністрації Сергій Матяшук привітав ветеранів з Днем працівників сільського господарства, подякував за багаторічну, сумлінну працю, побажав всім міцного здоров’я, щастя та злагоди у кожній родині. В свою чергу, ветерани щиро дякували районній владі за увагу та турботу.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація