Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
09 січня 2019 року

Відбувся районний турнір з футзалу серед працівників об’єднаних територіальних громад та сільських рад, навчальних закладів та тренерів-викладачів ДЮСШ Ковельського району, присвячений новорічним та різдвяним святам.
Ювілейний - десятий турнір із футзалу серед працівників об’єднаних територіальних громад та сільських рад, навчальних закладів та тренерів-викладачів ДЮСШ Ковельського району відбувся сьогодні, 09 січня 2018 року, на базі КЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13-колегім» м. Ковеля. Варто зазначити, що свого часу згаданий турнір започаткував Роман Кульцман (нині - перший заступник голови райдержадміністрації, а тоді - начальник відділу освіти райдержадміністрації) як змагання, на початках, серед працівників закладів освіти району. Із року в рік турнір об’єднував освітян, а згодом до участі долучилися й представники різних структур сільських, селищних рад: словом, усі, хто любить спорт і хто підтримує корисні ініціативи.
Відтак, цьогоріч до участі зголосилися і прибули на змагання команди, що представляють ОТГ - Колодяжненську, Голобську, Дубівську, Люблинецьку, Велицьку тощо та збірна команда сільських рад району. В урочистому відкритті турніру взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, а організацію заходу здійснював сектор молоді та спорту райдержадміністрації, який очолює Ігор Ювченко.
Віктор Козак, звертаючись до учасників змагань, насамперед, привітав усіх  із різдвяними святами, побажав миру, злагоди й добра.
-    Приємно, що ви не лишаєтесь осторонь таких заходів, подаєте приклад юному поколінню, тож бажаю вам невичерпної енергії і надалі, на сьогодні - змагальної наполегливості та переможного духу! Залишайтесь такими ж активними та ініціативними, в хорошій фізичній формі та в доброму гуморі! - мовив Віктор Теодосійович.
Свої привітання виголосив і Андрій Броїло, а потому приступили до жеребкування. У визначеному порядку почергово зійшлися 7 команд. Своєю чергою, за бронзу у турнірі боролися Поворська та Велицька ОТГ -  перемога була за останньою.
За підсумками турніру, у результаті напруженої боротьби перемогу здобули представники Люблинецької ОТГ, які у фінальному поєдинку змагалися з Колодяжненською громадою. Варто відзначити, що по завершенні основного часу гри, рахунок був нічийним - 2:2, і тільки у післяматчевих пенальті перевагу отримала команда Люблинецької ОТГ і завоювала перехідний Кубок турніру.
Організатори привітали переможців і призерів змагань, подякували усім учасникам, побажали успіхів у всіх сферах життя, незгасаючого інтересу до власного хобі та нових вершин у його задоволенні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація