Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
09 січня 2019 року
День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Тож, сьогодні, 9 січня 2019 року, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Степана Топольського  з метою належної підготовки   і відзначення в районі Дня Соборності України відбулося засідання організаційного комітету. Учасниками засідання були заступник голови ради Олександр Пасенковський, премтавники  райдержадміністрації та Голобської ОТГ.
Відтак,  21 січня 2019 року в Голобському будинку мистецтв відбудеться  районний тематичний захід за участі представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  учасників Революції Гідності, АТО, сімей загиблих учасників АТО, представників політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів, громадськості та духовенства  району. Мистецька програма включатиме в себе тематичний  звіт  аматорських колективів  району.
В рамках спланованих заходів, в населених пунктах району пройдуть урочистості  з покладанням квітів до меморіальних дошок та місць поховань учасників АТО. Окрім того, в закладах освіти району заплановано проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню Соборності України, в закладах культури -  культурно - мистецьких та інформаційно - просвітницьких заходів, в бібліотеках - філіях - книжкових виставкок, тематичних полиць, що висвітлюють  історичні події, пов'язані з боротьбою українського народу за свою державність. У храмах району будуть відслужені молитви за мир і єдність в Україні.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація