Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
09 січня 2019 року
Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. І хто як не діти найбільше вірять у казку і у те, що  мрії і бажання, котрі лунаютьу ці різдвяні дні  із вуст малечі дійсно мають властивість збуватися. Тож  різдвяним подарунком, щедрим гостинцем від дорослих,   справжнім святом дитячої радості  стало офіційне відкриття  молодшої групи у закладі дошкільної освіти «Веселка», що у селі Зелена.   До речі, це перша водночас приємна і надзвичайно важлива подія в житті мешканців Зеленської сільської ради, що дала  гарний старт Новому  2019 рокові.
Розділити радість з місцевими жителями  та привітати їх з чудовою подією у ДНЗ «Веселка» 8 січня 2018 року завітали  гості: голова голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, Зеленський сільський голова Оксана Паливода. За давньою українською традицією гостей зустрічали запашним короваєм,  а офіційним початком свята стало перерізання стрічки місцевими господарями.
Цього дня в стінах новенької групи дитсадка залунав дітячий сміх, затупцяли маленькі ніжки і запанувала по - дитячому радушна атмосфера. Маленькі господарі цього закладу віршованими рядками  розповідали, як їм  буде житися у садочку, чим будуть займатися, що вивчатимуть та щиро дякували усім за  такий щедрий подарунок. А їх батьки раділи, що малеча відтепер має гарні умови для розвитку, навчання, дозвілля  та  подальшого пізнання світу.
Відрадно, що нова група, а це – ігрова кімната, спальня, коридор та санвузол облаштовані  за сучасними європейськими стандартами  та нормами, тут проведено утеплення приміщення, облаштовано відповідні комунікації,  закуплено нові меблі, сучасні іграшки, дидактичний матеріал, побутову техніку. Одним словом - усе для дітей, а отже  - практично, зручно та безпечно.  Варто зазначити, що роботи з облаштування другої групи  ДНЗ «Веселка» с.Зелена  виконані  за кошти бюджету Зеленської сільської ради, що становить 741 тисяч гривень.
Добірку вітань розпочав  голова районної державної адміністрації Віктор Козак, який  подякував усім, хто   долучився до такої важливої справи, яка дала чудовий результат, привітав усіх з різдвяними святами, побажав дітям рости здоровими, щасливими, усміхненими, усій українській родині - миру та добра. «Я переконаний, що сьогоднішнє свято дошкільнята дійсно запам’ятають, адже в цей день розпочинається нова цікава і сповнена нових вражень сторінка їхнього життя. Тож нехай віднині тут лунає дитячий сміх та гомін, сяють щирі посмішки маленьких українців», - зауважив Віктор Теодосійович. Разом з головою районної ради Андрієм Броїлом  Віктор Козак подарував дітям набір ігрового та дидактичного матеріалу.
Загалом усі  гості цього дня мали можливість звернутись з найкращими побажаннями до дітей та батьків, привітати  зі святом, оглянути дитячі кімнати. Гарним продовженням  свята став  виступ місцевих аніматорів, котрі закружляли дітей у веселому танку, а також  на мить перенесли усіх у світ чарівної казки. На завершення дійства зазвучала різдвяна колядка у виконанні  аматорів  сцени будинку культури села Зелена.
Свято завершилося, гості залишили цей гостинний дім, який щороку зустрічатиме нових  вихованців. То ж нехай щасливий  дитячий сміх лунає тут завжди!


Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація