Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
09 січня 2019 року
Як у Майдані колядували.
На другий день величного свята Різдва Христового мешканці Майданського старостинського округу Голобської громади зібралися у дружньому товаристві у сільському клубі с. Майдан - саме тут відбувся святковий концерт, приурочений до Різдвяних свят: як годиться, із колядками, віншуваннями, веселими номерами у виконанні місцевих аматорів сцени.
Привітати земляків із Різдвом завітав голова районної державної адміністрації Віктор Козак, прибув Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, а також, представники духовенства - настоятель місцевого храму отець Андрій Корінчук, благочинний Голобського округу УПЦ архімандрит Ніфонт.
-    Христос народився! - привітався Віктор Козак до присутніх, а ті хором відповіли «Славімо його!».  - Різдво - одне з найвеличніших свят для християн, сповнене вірою в добро і диво, овіяне теплом і любов’ю. Тож хочеться, щоб усі ми, навіть у дорослому віці, не переставали вірити, трепетно чекати на це свято, готуватися до нього не тільки в оселі чи на кухні, а й у душі. Хочу побажати усім вам Божої ласки, родинного благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, миру для нашої країни.
Добірку привітань продовжив Сергій Гарбарук, а про духовний бік свята повідали отець Андрій та архімандрит Ніфонт.
Під час концерту маленькі та дорослі місцеві аматори намагалися показати всі свої таланти. Співали й віншували, танцювали й розповідали гуморески, розважали публіку сценками. Окрім того, лунали колядки у виконанні чоловічого церковного квартету Голобського Свято-Георгіївського храму та хору Свято-Михайлівської церкви села Новий Мосир.
Свято подарувало кожному учаснику дійства і його глядачам позитивні враження та емоції.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація