Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 січня 2019 року
Особливо атмосферною частиною свята Різдва Христового є колядування - традиційний обряд звеличення новонародженого Ісуса Христа у піснях - колядках: вже багато поколінь не уявляють Різдва без колядників у власному домі. Відрадно, що останні прикрасили робочий день голови районної державної адміністрації Віктора Козака та всіх його підопічних 08 січня 2019 року, проникливо й задушевно виконавши самобутні й оригінальні колядки.
Добірку Різдвяних привітань відкрив церковний хор Хресто-Воздвиженського храму УПЦ смт Люблинець. По-святковому вбрані у народні костюми, під музичний супровід виконали декілька колядок для колективу Ковельської райдержадміністрації, виголосили щирі віншування з нагоди свята, подарувавши масу позитивних емоцій.
Згодом завітав заслужений працівник культури України Іван Сидорук разом із дітьми. Не дивно, що саме із дитячих вуст колядки звучать наймиліше і водночас - найвеличніше.
Прихожани Свято-Троїцької церкви УПЦ КП с. Уховецьк прийшли колядувати і звеличувати Господа Ісуса Христа по обіді, на гарній ноті завершивши сьогоднішній ланцюжок святкових привітань.
Усім гостям від себе особисто та від усього колективу райдержадміністрації подякував її голова Віктор Козак, навзаєм побажавши колядникам Божої ласки, добра, тепла, любові, миру у родини та для рідної України.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація