Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 січня 2019 року
Чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації сьогодні, 8 січня 2019 року, провів голова райдержадміністрації Віктор Козак.  Нарада відбулась за участі першого заступник голови райдержадміністрації Романа Кульцмана,  заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, голови районної ради Андрія Броїла та  його заступника Олександра Пасенковського.
Замість звичних вітань сьогодні  лунали величні святкові: «Христос народився! Славімо його!». Тож на початку роботи Віктор Теодосійович  привітав  учасників наради з Різдвяними святами, побажав усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, родинного затишку, щастя, миру та добра.  
Порядок денний оперативної  наради включав в себе низку важливих питань життєдіяльності району та актуальних робочих питань. Серед яких: про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації, інформував Володимир Войтанік -  начальник Ковельського районного відділу управління ДСНС України у Волинській області. Володимир Петрович повідомив, що 6  січня  у селі Поворськ горів дерев’яний хлів, вогнем знищено 90 відсотків  будівлі, речі домашнього вжитку та господарський інвентар, ймовірна причина загорання – необережне поводження з вогнем власника споруди.  Сьогодні о першій годині ночі у селі Будище сталась пожежа у приміщенні лазні, в наслідок якої знищено  покрівлю та перекриття споруди, причина загорання встановлюється.
Традиційно питання бюджетної політики району презентувала  Світлана Карпюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації, зокрема щодо  підсумків виконання місцевих бюджетів району у 2018 році. Світлана Семенівна зауважила, що   до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 20 млн. 116 тис. грн. власних доходів, що становить 112,4 відсотки до уточненого плану на 2018 рік, в сумі перевиконання становить 2 млн.200 тис. грн. В порівнянні з 2017 роком  доходи місцевих бюджетів району зросли в 1,5 рази у сумі  це – 6,9 млн. грн.  До районного бюджету надійшло  8 млн. 100 тис. грн. власних доходів і перевиконання  річного призначення уточненого становить   293 тис. грн. В порівнянні з 2017 роком доходи загального фонду районного бюджету зросли  в 1,4 рази   в сумі це – 2млн. 300 тис. грн. Щодо сільських бюджетів, то усі вони виконані, власних доходів залучено 12 млн. це 119 % до уточненого призначення, перевиконання по сільських бюджетах становить 1млн. 900 тис.
Про участь  дітей  району у  святі обласної ялинки розповів начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик. « 20 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з усіх територіальних громад району 4 січня  стали учасниками традиційного свята новорічної ялинки, що відбулось під патронатом голови облдержадміністрації Олександра Савченка.  Цього ж дня 15 дітей із сімей учасників АТО, учні шкіл Дроздні та Любитів стали глядачами лялькової новорічної вистави, що відбулась під егідою  обласного  благодійного фонду «Діти Волині». Відтак, день виявився емоційно насиченим, надзвичайно позитивним та святковим, тож гарний настрій та  солодощі  діти привезли із собою додому», - повідомив Сергій Леонідович.
В ході роботи Віктор Теодосійович ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, дав ряд доручень  керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації, запросив до участі  в обласному святково – обрядовому дійстві «Три празники в гості» представників райдержадміністрації та районної ради, а також побажав усім вдалого, результативного робочого дня та тижня загалом.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація