Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
04 січня 2019 року
Шановна громадо Ковельщини! Адресуємо найщиріші вітання з нагоди одного з найбільших християнських свят, найважливішого дня на зимовому календарі - Різдва Христового!
Народження Христа - особливе свято для християн усього світу. З ним ми пов’язуємо наші надії та сподівання на краще життя, щиро молимося й прохаємо в Сина Божого заступництва на життєвому щляху, віримо, що мрії збудуться, а свято припіднесе нам справжнє диво…  Тож нехай ці щирі помисли, позитивні думки  наповнять ваші душі добром і щастям, а домівки - радістю.
Хай незгасаюче світло Різдвяної зірки, як символ любові, примирення, стануть для нас, дорогі земляки, джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в намірах і справах, піднімуть наш національний дух. Гуртуймося у вірі в щасливе майбутнє рідної Ковельщини, молімо Господа, аби дав нам сили і наснаги примножити здобуте, гідно зустріти прийдешні роки.
Окремі слова вітань та добірку побажань адресуємо нашим захисникам, котрі знаходяться у зоні ООС і, на жаль, не зможуть розділити радість свята зі своїми близькими у рідних домівках. Божого заступництва у боротьбі за правду - нехай на віддалі зігрівають вас наші молитви, а магією свята будуть сповнені ваші душі.
Дорогі земляки! Нехай разом зі світлом першої Різдвяної  зорі, мелодіями колядок та щедрівок  увійдуть у Ваш дім  радість і щастя,  затишок і добро. І хай завжди панують у ньому мир та злагода, взаєморозуміння та любов.
Бажаємо всім благодаті Господньої, міцного здоров’я, життєвих і духовних здобутків. Впевненості у завтрашньому дні і, головне, - миру Україні!
Христос рождається! Славімо Його!

З повагою,

Віктор Козак, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради,
Андрій Броїло, голова районної ради

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація