Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
04 січня 2019 року
Як повідомлялося, вчора, 3 січня 2019 року, на базі комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  в урочистій атмосфері голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко вручив голові районної державної адміністрації Віктору Козаку та головному  лікарю  Ковельського МТМО Олегу Самчуку  ключі від трьох новеньких автомобілів марки «Peugeot 301» для користування лікарів загальної практики-сімейних лікарів Ковельського ЦПМСД МТМО. А вже сьогодні, не менш урочисто, автомобілі передали за місцем призначення - в амбулаторії ЗПСМ ОТГ, які розташовані у смт Голоби, с. Облапи та с. Поворськ.
Не секрет, що на часі активна фаза реформування первинної ланки медицини, тож на рівні найвищої державної влади, Міністерства охорони здоров’я, і на місцях робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам. Більшість населення краю підписала декларації із сімейними лікарями, втім, не минулося без побоювань перших щодо можливості виїзду лікарів за місцем проживання пацієнтів. Особливо актуальною ця проблема є для сільських мешканців, адже, в порівнянні з містом, громадський транспорт курсує не так часто. Та й загалом, медична галузь у сільській місцевості потребує окремого підходу у реформуванні, адже в попередні роки часто-густо її оминали увагою, а в медзакладах на селі, здавалося, зупинився час. Саме тому Президент України Петро Порошенко ініціював прийняття окремого закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Передбачається забезпечення амбулаторій новим медичним обладнанням, поліпшення матеріальної бази, а також - будівництво нових амбулаторій у рамках співробітництва із Світовим банком.
Тож придбання 23 легковиків для амбулаторій ЗПСМ області, з низ 3 - для Ковельського району - вагомий крок, який вже сьогодні зробить надання медичних послуг на селі - більш оперативним, своєчасним, а, отже - і якіснішим.  
Віктор Козак під час урочистої передачі автомобілів, у якій взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, керівники громад, на території яких відтепер є автомобілі для сімейних лікарів, працівники Ковельського МТМО, мовив:
 - Ці автомобілі - це ще один крок до наближення медицини до людей. Адже на сьогодні це - не розкіш, а необхідна річ. Відтак поетапно втілюється ініціатива Президента України, підтримана Урядом, підвищення якості медицини у сільській місцевості, - а також окремо відзначив медичну галузь Ковельщини, професійність - як управлінську, так і фахову, ковельських медиків.
Олег Самчук наголосив, що відповідні автомобілі -  не лише для пересування сімейних лікарів, а - санітарний транспорт для обслуговування пацієнтів тієї чи іншої місцевості.
Не менш урочисто та святково сприйняли звістку  про справжні новорічно-різдвяні подарунки  - легкові автомобілі  для Облапської, Голобської та Поворської  амбулаторій загальної практики сімейної медицини місцеві жителі. А відтак, щирими оплесками вітали новенькі авто на подвір’ях місцевих медичних установ, а різдвяними віншуваннями дякували  представникам влади за гарний початок Нового року. В свою чергу керівники району та місцевих об’єднаних територіальних громад розповідали про етапи впровадження реформи  медицини, зокрема, у сільській місцевості  та її перспективи,  а також щиро бажали жителям громад міцного здоров’я, мирного неба і гарних різдвяних свят.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація