Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
04 січня 2019 року
Традиційним заходом у передріздвяний період, на який з нетерпінням чекають, є обласне новорічне свято для дітей соціально вразливих категорій. Відтак і цьогоріч, 4 січня, в приміщенні Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбулося свято обласної новорічної ялинки приблизно для шести сотень малих мешканців зі всіх куточків області, участь у якому взяв голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.
Для участі у заході було запрошено дітей соціально-вразливих категорій. Зокрема, присутніми були діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти загиблих військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, загиблих шахтарів, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та ті, які залишилися без догляду.
До головної ялинки Волині прибуло і 20 дітей з Ковельського району.
Із Новим роком та Різдвяними святами діток привітав Олександр Савченко:
- Я хочу вам побажати, аби цей рік був кращим за минулий. Життя не буває погане! Воно буває активне і цікаве, або більш активне і цікаве. Для вас головне – гарно вчитися, поважати один одного. Я хочу, аби ваші очі завжди світилися радістю, щоб ви завжди посміхалися! Я вірю, що ми створимо для вас всі умови для комфортного життя! Бажаю побільше приємних сюрпризів, доброти, ласки й віри в себе, в дружбу та справедливість, – мовив Олександр Ілліч.
Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були на ньому присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє. Учасники свята мали змогу подивитися цікаву новорічну виставу, пофотографуватися з Дідом Морозом та Снігуркою, поліпити з глини, зробити яскравий аква-грим. Насамкінець усі дітки отримали новорічні подарунки.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація