Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
03 січня 2019 року
Ковельщина отримала 3 автомобілі для сімейних лікарів
Щедрим на події позитивного характеру  та соціального значення  видався початок  Нового 2019 року для Ковельщини. Адже  сьогодні, 3 січня 2019 року, на базі комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  в урочистій атмосфері голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко вручив голові районної державної адміністрації Віктору Козаку та головному  лікарю  Ковельського МТМО Олегу Самчуку  ключі від трьох новеньких автомобілів марки «Peugeot 301» для користування лікарів загальної практики-сімейних лікарів Ковельського ЦПМСД МТМО.
Загалом у рамках субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» Волинська область придбала 23 таких авто для сімейних лікарів. Сьогодні усі вони поїхали в райони та міста області, аби  легковики отримали 18 центрів первинної медико-санітарної допомоги.
«Це перша велика партія автомобілів за останніх десять років, яка буде слугувати для реформованої медицини. Суспільство має зрозуміти, що зміни в охороні здоров’я – реальні. Те, що вдалося зробити завдяки субпроекту Світового банку, завдяки закону Президента України Петра Порошенка про сільську медицину – це лише початок розвитку медицини в регіоні. Ці автомобілі повністю не покривають потребу регіону, тому в цьому році закупимо ще одну партію – близько 30 машин» - зауважив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація