Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 січня 2019 року
Відбулася перша оперативна нарада в Новому 2019 році, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак…
 
2 січня 2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака відбулася оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих, установ району. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Перед початком оперативної наради керівник виконавчої влади району привітав присутніх з Новим роком та побажав міцного здоров’я і успішної роботи.
Розпочалася щотижнева нарада із доповіді начальника Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимира Войтаніка. Як доповів Володимир Петрович на минулому тижні в районі  надзвичайних ситуацій не виникало.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак акцентував увагу на необхідності накопичення коштів в місцевих бюджетах району для співфінансування інвестиційних проектів, включених до Державного та обласного фондів регіонального розвитку.
Виступаючи на нараді начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Інна Самолюк інформувала про стан виплат пенсії жителям району у 2018 році та виплату пенсії у січні 2019 року. Інна Самолюк зазначила, що Ковельським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України завершено фінансування виплати пенсій за 2018 рік. Поштовим відділенням зв'язку та установам банків для виплати пенсій в грудні 2018 року перераховано 70,1 млн. грн. В січні 2019 року виплата пенсій розпочнеться з 4 числа згідно встановлених графіків, фінансування пенсій буде проводитись головним управлінням Пенсійного фонду України у Волинській області.
Керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, проінформував учасників наради про календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року. Повідомив, що окружна виборча комісія буде створена до 18 лютого включно, дільничні - до 12 березня. Також до 22 березня включно Державний реєстр виборців повинен  передати дільничним комісіям попередні списки виборців та іменні запрошення на вибори.
Начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк наголосила на необхідності дотримання Закону України «Про запобігання корупції», зокрема щодо дотримання термінів подачі е-декларацій, повідомлень про суттєві зміни в фінансово-майновому стані і дотримання вимог уникнення дій, що можуть призвести до виникнення конфлікту інтересів.
Під час наради кожен з присутніх інформував про стан справ у галузі, про завдання та плани роботи.
Проаналізувавши роботу та визначивши основні пріоритетні питання, Віктор Козак дав відповідні доручення щодо першочергового вирішення важливих питань.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація