Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 грудня 2018 року
У світлу передноворічну пору свято завітало і до вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які, певно, чи не найдужче серед усіх чекають уваги, подарунків і чудес. Та новорічний ранок - не єдина подія, адже цьогоріч згаданому закладу виповнюється 10 років, тож і до зимового дійства, яке відбулося 28 грудня, приурочили річницю заснування центру.
Роль і місце таких закладів для суспільства важко переоцінити, адже саме тут діти, які опинилися у складних сімейних обставинах, на певний час отримують не просто дах над головою та решту матеріальних благ, а й фахову психологічну допомогу, користуються правом на повноцінну освіту та цікаве дозвілля. Наразі тут перебуває 47 дітей, з них 11- з Ковельського району.
Радісна і світла атмосфера, метушня передсвяткових приготувань, незмінна атрибутика, усміхнені дитячі обличчя - все як зазвичай, і ніби - по-особливому. Привітати вихованців та колектив спеціалізованого закладу завітали представник служби у справах дітей облдержадміністрації Неля Фоміна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, представники міської влади.
Щирі віншування із вуст головних героїв новорічного свята - Діда Мороза і Снігуроньки, милі виступи дітвори, теплі обміни вітаннями і солодкі подарунки. Усе, без чого не обходяться подібні свята, і що зігріває душу теплом і наповнює позитивними емоціями.
Подарунок вихованцям був переданий і службою у справах дітей райдержадміністрації. Її керівник Сергій Ілюшик побажав не просто віри в дива, а здійснення дитячих мрій, любові та уваги від ближніх, світлого майбутнього.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація